Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • počet příspěvků: 12
  • poslední příspěvek: 1.2.2013 5:54

diky

děkuji tomu kdo "vynesl" záběry padajícího Zemana

proč bychom to neměli vědět? příště to zcenzurují? a každé hulvátství? a lež? to budou mít práce...

zastavte to vyšetřování

omyl p. Zeman nepije

... on je alkoholik (podle napr. ktiterii v USA tvrdy alkoholik) a to je velky rozdil ... jeho priznivci (volici) tomu neveri (trochu mi to propomina "konzervativni" obyvatelstvo v Afganistanu ktere se nechce ockovat proti obrne protoze uverilo pomluvam ze ve vakcine je vytazek z veproveho masa nebo latka na ztratu plodnosti) .... chachachacha- oni tomu opravdu veri.

Men houšť a větší kapky

Jen  ať  hulí  jak  tovární  koomín  a chlastá  i.ligu už  je starej a dlouho  to  navydrží. A bude  klid.Reprezentant   země  opilej jak  cerskej  důstojník  to je  teda  obrázek  ČR.

Pokud si pan Weiss myslí,

že po zakopnutí na schodech může upadnout (nebo skoro upadnout) jen člověk opilý, pak zřejmě patří k onomu druhu lidí (jak pravil doktor Strosmayer), které blbost nadnáší tak, že poletují jako holubičky. Má to Weiss štěstí, nikdy neupadl a neupadne.

je to fakt, Zeman je alkoholik a

navíc v té fázi, kdy si to ještě odmítá přiznat...

opilý Zeman dával o pět minut později rozhovor

Moravcovi...opilost je ovšem jen domnělá, záměrný "únik" záběrů padajícího Zemana má jen podpořit tuto falešnou stopu. Ale možná že bystrý redaktor dal Zemanovi fouknout do balónku a dnes ukáže výsledek ve zprávách :o)

Re: opilý Zeman dával o pět minut později rozhovor

Asi jste se díval na černobílou televizi, protože Miloš byl brunátný, že bych to tipoval tak 2-2,5 promile. Čas ukážea zahraniční novináři ho šetřit nebudou, tam cenzura ČT nesahá.

Tohoto člověka jsme si zvolili, takže teď neplačme.

Hulí, chlastá a je vulgární. Proto ho ty dva a tři čtvrtě miliónů lidí chtěly a proto si ho taky zvolily. Ano, takového člověka chtějí občané České republiky na Hradě a budou ho tam mít. Dobře nám tak.

Re: Tohoto člověka jsme si zvolili, takže teď neplačme.

Jasně, vožralej grobián je totiž mnohem lepší než cizák se švýcarským pasem!:-)) říkám rovnou, kdyby zůstalo "jen" u toho pití tak ať si tam sedí, myslím že příjdou horší věci.

Re: Tohoto člověka jsme si zvolili, takže teď neplačme.

Cizák? Kdyby ho lidé Zemanova charakteru nevyhnali, nemusel by odcházet (a spolu s ním tisíce dalších). Bože, Bože, on to těm lidem opravdu natloukl do hlavy... ach jo.

Re: Tohoto člověka jsme si zvolili, takže teď neplačme.

Paní Jisová, pokud cizákem myslíte Schwarzenberga, tak jistě víte, že 41 let musel žít v cizině díky totalitě KSČ. On i jeho rodiče byli k tomu donuceni.

Re: Tohoto člověka jsme si zvolili, takže teď neplačme.

Však to myslela ironicky, ne? Přečtěte si její příspěvek ještě jednou.

PŘEJDĚTE NA MOBILNÍ VERZI