Pondělí 15. července 2024, svátek má Jindřich
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Diskuze

Andrej Babiš: Knížete budu volit jako člověka

Lídr politického hnutí ANO 2011 hodnotí všech devět kandidátů na úřad prezidenta republiky.

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JZR

10. 1. 2013 6:55
nezapomenu na OSTUDNÉ spaní knížete
prakticky v KAŽDÉM přenosu TV z parlamentu.Jeho alibistická rozhodnutí např.ohledně Parkanové,kdy kličkoval a neřekl ani ano či ne jsou pro něj v krizových situacích typická...Já sleduji p.Diensbiera delší čas.On i Babiš jej vlastně pochválil JEN NEDOPORUČIL!..to je ,ale věc jeho---já doporučuji volit JINOU GENERACI mladší.Diensbiera...jestli někdo dá hlas fantomasovi-je to hlas do kanálu...Praha S UMĚLCI  bude volit knížete,ale lidi kolem ne.Zemana pamatuji před premierováním.Líbil se mi byla to změna.Po nástupu do úřadu zhrubl a slovo idiot např.bylo pro něho jako pro jiného dobrý den...je to KLAUS č.2  NARCIS a sebestředný člověk.Ano je inteligentní,ale ne vhodný jako hlava státu!!!VOLBY DIENSBIERA JE PRO slušné lidi jasná!!
0 0
možnosti
J

Jurek

10. 1. 2013 6:37
Šláfnberk??
Je s podivem, kolik lidí je stále ochotno věřit, byť jen jedinému zamumlání této Kalouskovy loutky.
0 0
možnosti
M

Miroko

10. 1. 2013 4:43
Souhlasim
Souhlasím s nazory prezentovanymi v článku, povazuji je za výstižné shrnutí profilu všech kandidátu. Přes veškeré výhrady k panu Schwarzenbergovi se rovněž domnívám, ze v průsečniku toho, co by mel příští prezident zvládnout a za jake domácí i zahraniční konstelace, je to nejvhodnější kandidát.
0 0
možnosti
MK

Marek Kyncl

10. 1. 2013 2:43
Státotvrné zásluhy pana
Státotvorné zásluhy pana knížete jsou neoddiskutovatelné a impozantní ve třech bodech. Zaujalo mne, jak elegantně vrazil kudlu do zad zeleným, kteří jej do vlády přivedli, jak morálně vystupoval v kauze Čunek a konečně jak udělal hajným největšího pytláka Kalouska. Jinak za tento článek opravdu děkuji, protože mi konečně dává odpověď na ptázku, proč České pozici vadí Miloš Zeman. Ale nic proti, každý má nějaké sympatie...
0 0
možnosti
Foto
stručné, jasné....
také se podivuji,proč kníže má tolik obdivovatelů.Přidal bych jeho projevy u památníku v Letech u Písku.Také jednou byla v televizi reportáž (tušímže z nějaké textilky v jižních Čechách,majitelem byl pan kníže, nepamatuji si termín přesně),a zaměstnanci si stěžovali,že pracují již několik měsíců bez mzdy,a pan kníže se jich nezastal.Opravdu si nejsem jist,zda pan kníže je opravdový vlastenec, nebo to jen hraje..Přesto si myslím,že je to oportunista,a střídá politické dresy podle výhodnosti "výtahu".
0 0
možnosti
ČN

Český Názor

9. 1. 2013 23:26
Co je nám do nazoru Babise????
To snad není pravda!!!!
0 0
možnosti
H

Hradecak

10. 1. 2013 9:00
Když to tu platí, co naděláte
Asi musíme být tolerantní. Kdyby nebylo Babiše, nebyla by ani Česká pozice, což by mě mrzelo. Kdyby sám nebyl takový narcis jako ti, kterým to vytýká, stáhnul by se a nechal tady tomu volný průběh, ale když holt to tady taky platí, tak i čtenáři si to musejí užít, aby věděli, jak se zachovat…. 
0 0
možnosti
KV
Nechápu Babiše,
tvrdě a nekompromisně odsuzuje způsob vládnutí této vlády a potom chce volit prezidentem člověka který představuje jeden z pilířů mafiánské struktury  ovládající stát. Člověka který se hrdě hlásí k tomu jak podplatil úředníka aby se dostal k restituci majetku, člověka který prohlašuje že korupce je normální, člověka který nechá vyhodit oznamovatele korupce na svém ministerstvu, člověka veřejně prohlašující že se vláda drží vydíráním a podplácením poslanců. To má být prezident??????
0 0
možnosti
MH
Ano, Schwanzenberg je bohužel také zlo,
ale zlo o trochu menší než kolosální zlo Zeman. Čistá pravda a dobrota  Franz bohužel nemá šanci najít mimo mládež masivní podporovatele. V druhém kole by Franz zaručeně se Zemanem prohrál.Ani Dienstbier není ideální kandidát  (ač sám v ničem nejede, tak jeho mateřská ČSSD ano), bohužel tyto volby jsou volby menšího nebo většího zla.Závěr:Chceme li porazit Zemana, tak je nutné volit Schwanzenberga nebo Dienstbiera, Babiš má pragmatický, správný názor.
0 0
možnosti
S

Selinux

9. 1. 2013 21:43
Tak jdeme o víkendu k volbám?
Tak jdeme o víkendu k volbám? Účast prý bude vysoká, a to je dobře. Možná, že je ode mě nefér zříkat se aktivní politiky a přitom do politických věcí „krafat“. Ale risknu to a svěřím se s tím, kam se budou mé úvahy při volbě ubírat. http://www.facebook.com/pages/Pr%C3%A1vo-s-L%C3%A1skou/128758673882866?fref=ts
0 0
možnosti
LZP

Lojza Z Paseky

9. 1. 2013 18:42
Zaplať Bůh
Já už jsem se leknul, že ho bude volit jako Ferdu Mravence. Nebo jako bolševíka udavače. Včera jsem vypil litr rumu a mnoho piv. Ve čtyři ráno se mi začal lepit jazyk na zuby, taky jsem někde ztratil cigára, sednul jsem tedy do auta a jel léčit kocovinu. Obvykle mi v takovémto stavu pomáhá pár pomalu vypitých fernetů. A opilecké klábosení. Spřízněnou duši jsem našel až ve třetím bufíku. Ale ve třech z pěti navštívených jsem vyslechl debatu mladých (kolem 20 let) lidí. Franz, Franz, Franz ve všech třech případech. Přemýšlel jsem o tom již dříve. Stáhnul jsem si tedy fotky Andělky Merkelovic, Spejbla v utajení coby Rompuy, rasa Putina, no a hlavně majitele restaurantu Bar Roso. A nainstaloval  v nějakém tom obrázkovém editoru vedle nich Franze.Soudruhu Babiši, vážení důstojníci KGB a StB,  dámy a pánové. Poprvé od dob velké pérové krádeže bychom měli šanci proniknout do světových médií.A pamatujte: „Kdo nevolí Franze, nemá rád Babiše“.
0 0
možnosti
L

Ladik1959

9. 1. 2013 20:02
cháááá :-)
moooc pěkný komentář a myslím ,že  kdyby jsme měli na hradě spící pannu - knížete,tak si nás budou ve světě dobírat,že jsme národ,už  úplných šašků a to nemluvím  o jeho nedobrém postavení v nynější,zkorumpované vládě,hned vedle aroganta Kalouska ( ale že toto panu Babišovi  nevadí,když mu vadí jiní )i když má moje  sympatie,že není pro Fišera ani Zemana a soulasím z jeho argumentací. Osobně si myslím,že nejvíce by nám prospěl V.Franz ...
0 0
možnosti