Pátek 9. prosince 2022, svátek má Vratislav
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Diskuse k článku

Boris a Blanka – to není ideální vztah!

Poslanec Šťastný je přesvědčen, že tunel Blanka byl vysoutěžen za přibližně 37 miliard korun. Že by už zapomněl na sázku Pavla Béma?

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Foto

Vladimir1950

Boris a spol.
Shodou okolností jsem také včera sledoval HydePark, ve kterém jmenovaný Boris Šťastný vystupoval. Taková snůška demagogie z jeho strany, ostatně ne poprvé,  je pro normálního smrtelníka těžko pochopitelná. Obhajoba Béma afinancování Blanky, plivání na primátora Svobodu..Styl "já nic, já muzikant", "já u toho nebyl" to je pořádně pokleslé chování vysokoškolsky vzdělaného  představitele ODS. Ale ono je takových víc, začněme od hlavy, ne?Typický člen ODS, utéct od odpovědnosti, když nemůže prosadit tu "svou, jedině správnou koncepci"..Smutný pohled na kdysi vysokého představitele ODS.. Každému doporučuji si přehrát ze záznamu jmenovaný HydePark..Dobrý článek..
0/0
3.5.2013 14:15
Foto

Vlakno

Socialistický tunel Blanka
Jen roční údržba Blanku bude stát 200 milionů. Všechno zaplatí daňový poplatník bez ohledu zda tunel bude využívat. Nechápu proč není vybíráno mýto za průjezd. Asi proto, že 150 Kč za průjezd vozidla by nikdo nezaplatil... pak se ale taková monstrozita neměla vůbec stavět.
0/0
3.5.2013 13:45
Foto

Milota

Happy Borisovi se nestalo nic
Happy Borisovi se nestalo nic horšího, než že se zcela upřímně a otevřeně projevil jako blb.Daleko lepší vztah je Boris a Milan.
0/0
3.5.2013 11:26
Foto

Furio

A teď si představte, co jmenovaný a jemu podobní
vznešeně se tvářící, protlačují za lumeny na vysoké manažerské pozice ve státní správě. Je to jako rakovina, která se organizmem rozlézá pomocí metastáz (to už by mohl Boris jako lékař i pobrat). Pak se nedivme, že tento stát je v terminálním stádiu a již není schopný i minimální funkcionality?
0/0
4.5.2013 6:08