Středa 29. listopadu 2023, svátek má Zina
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Události

Apple má představit nový iPhone, koná se plenární zasedání Východního ekonomického fóra

Apple Event 2023 foto: Apple

RANNÍ BRIEFING. Editoři serveru Lidovky.cz pro vás připravili přehled nejočekávanějších událostí dne. Co se bude dít?
  5:00

Premiér Petr Fiala (ODS) přijme korejského premiéra Han Duk-soa. Mezi hlavními tématy jednání budou spolupráce v jaderné energetice, akademické oblasti a železniční dopravě a rovněž elektromobilita.

Pokračuje schůze Sněmovny. Zákonodárci by měli znovu hlasovat o novelách drážního zákona a zákoníku práce, které jim s úpravami vrátili senátoři. Na programu by mohly být také předlohy ve druhém čtení.

Americký Ball představí novou továrnu na hliníkové plechovky v Plzni za více než čtyři miliardy korun. Patří mezi největší soukromé firemní investice v Česku za posledních roky.

Europoslanci budou hlasovat o navýšení podílu obnovitelných zdrojů do roku 2030. Hlasovat se také bude o pravidlech, které mají podpořit společné nákupy zbraní členských států.

Uskuteční se plenární zasedání Východního ekonomického fóra za účasti ruského prezidenta Vladimira Putina.

Začíná soudní proces, ve kterém americké úřady obviňují firmu Google, že zneužívá svého dominantního postavení na trhu internetových vyhledávačů.

Americká společnost Apple pořádá prezentaci. Očekává se, že představí iPhone 15 a nové hodinky.

Autoři: ,

Rychlá večeře i party hit: Jak chutná finger food od Nowaca?
Rychlá večeře i party hit: Jak chutná finger food od Nowaca?

Mražené produkty od Nowaca jsou navrženy pro snadnou a rychlou přípravu. Jsou tak naprosto ideální, když k vám přijde nečekaná návštěva nebo už...