Neděle 3. července 2022, svátek má Radomír
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Události

Putin bude jednat s kolegy z vojenského paktu, začíná rekonstrukce Barrandovského mostu

Ruský prezident Vladimir Putin (27. dubna 2022) foto: AP

RANNÍ BRIEFING. Editoři serveru Lidovky.cz pro vás připravili přehled nejočekávanějších událostí dne. Co se bude dít?
  5:00

Začíná první etapa rekonstrukce Barrandovského mostu v Praze. Potrvá celkem 110 dnů. Opravu provede za necelých 600 milionů korun firma Porr.

Maturantům dnes začíná období ústních zkoušek, potrvá až do 10. června. Konkrétní termín zkoušek si mohou určit ředitelé daných škol.

Nejvyšší kontrolní úřad by měl zveřejnit výsledky kontroly prostředků, které byly vybírány na základě zákona ve prospěch VZP.

Zasedat bude rada Českomoravské konfederace odborových svazů. Řešit by předáci měli postup při prosazování opatření proti inflaci či při jednání o růstu platů.

Šéf resortu spravedlnosti Pavel Blažek bude u Mezinárodního trestního soudu v Haagu a agentury pro evropskou justiční spolupráci Eurojust jednat o zapojení ČR do vyšetřování údajných válečných zločinů na Ukrajině.

Prezident Vladimir Putin v Moskvě pořádá summit se svými protějšky z proruského vojenského paktu Organizace Smlouvy o kolektivní bezpečnosti.

Autoři: ,

Cesta do Chorvatska 2022: Jak projet rozkopané Slovinsko a tankovat v Maďarsku

Premium Dobrá zpráva pro dovolenkáře mířící autem na Jadran. Cesta byla letos hladká, na nejrychlejší trase přes Vídeň, Graz...

Zbraně, které zaskočily Putina: „Muskovo“ bombardování

Premium Už druhý den po nočním překročení hranic měli triumfálně projíždět centrem Kyjeva, po čtyřech měsících místo toho vězí...

Jet sto třicet, nebo zpomalit? Na dálnici můžete uspořit litry paliva

Premium Ceny paliv opět atakují rekordy. Také si všímáte, o kolik víc řidičů jezdí poslední měsíce „na spotřebu“? Vyzkoušeli...

Pečujte o svou pokožku s kouzelnými oleji Bi-Oil
Pečujte o svou pokožku s kouzelnými oleji Bi-Oil

Proč je nutné v létě dvojnásob pečovat o pokožku? Protože právě v létě je vystavena mnoha negativním vlivům. Zapojte se proto do soutěže o 6...

Mohlo by vás zajímat