Pátek 1. července 2022, svátek má Jaroslava
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Události

Putin bude jednat s kolegy z vojenského paktu, začíná rekonstrukce Barrandovského mostu

Ruský prezident Vladimir Putin (27. dubna 2022) foto: AP

RANNÍ BRIEFING. Editoři serveru Lidovky.cz pro vás připravili přehled nejočekávanějších událostí dne. Co se bude dít?
  5:00

Začíná první etapa rekonstrukce Barrandovského mostu v Praze. Potrvá celkem 110 dnů. Opravu provede za necelých 600 milionů korun firma Porr.

Maturantům dnes začíná období ústních zkoušek, potrvá až do 10. června. Konkrétní termín zkoušek si mohou určit ředitelé daných škol.

Nejvyšší kontrolní úřad by měl zveřejnit výsledky kontroly prostředků, které byly vybírány na základě zákona ve prospěch VZP.

Zasedat bude rada Českomoravské konfederace odborových svazů. Řešit by předáci měli postup při prosazování opatření proti inflaci či při jednání o růstu platů.

Šéf resortu spravedlnosti Pavel Blažek bude u Mezinárodního trestního soudu v Haagu a agentury pro evropskou justiční spolupráci Eurojust jednat o zapojení ČR do vyšetřování údajných válečných zločinů na Ukrajině.

Prezident Vladimir Putin v Moskvě pořádá summit se svými protějšky z proruského vojenského paktu Organizace Smlouvy o kolektivní bezpečnosti.

Autoři: ,

Proč dřív lidé vypadali na fotce starší. Rychleji se stárnulo, nebo je to klam?

Premium Tak schválně, udělejte si čas a zalistujte rodinnými alby. Podívejte se na svoje rodiče, prarodiče, praprarodiče. A...

Rozvod, má prohra. Voříšek o synech, bohu Nedvědovi i bláznivé dietě

Premium Evropský titul, zlato se Spartou, reprezentační srazy v pověstném hotelu Praha i rady od idolu Pavla Nedvěda, ale taky...

Cesta do Chorvatska 2022: Jak projet rozkopané Slovinsko a tankovat v Maďarsku

Premium Dobrá zpráva pro dovolenkáře mířící autem na Jadran. Cesta byla letos hladká, na nejrychlejší trase přes Vídeň, Graz...

SOUTĚŽ: Vyhrajte zásobu Nutrilonu 2 Profutura CESARBIOTIK™
SOUTĚŽ: Vyhrajte zásobu Nutrilonu 2 Profutura CESARBIOTIK™

Odpovězte na jednoduchou otázku a vyhrajte krabici plnou pokračovacího kojeneckého mléka Nutrilon 2 Profutura CESARBIOTIK™. Zbrusu nová receptura...

Mohlo by vás zajímat