Pátek 29. září 2023, svátek má Michal
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Diskuze

Bublina Borise Berezovského splaskla

Dříve mocný oligarcha v minulosti pomohl Vladimiru Putinovi do Kremlu. Poté se stal jeho sokem. Zemřel 23. března jako neškodný poražený.

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Ruská neschopnost kooperovat s civilizací je příslovečná
Snad to malinko chápu v našem starém hospodářství, kde specifické plísně přežily generaci, kde každá situace má originální nezaměnitelnou vůni.  Je řada i vzácnějších pachů, nekteré lze docela dobře vyrobit, např. vůni orientu. Ale ty staré dětské, které ze záhadných důvodů mozek v paměťových stopách konzervuje, ač za tu doby buňky asi vymění několikrát, ty jsou nepřenosné. Asi se jimi řídí i vlaštovky, čísla popisná vnímají těžko. Tak ruská nostalgie po smradu a špíně opravdu nedovolí ve světě spočinout, a raději na Butyrky, než do Londýna. Konečně bezdomovec je také raději pod mostem nebo v kanálu, je to jeho domov a musí se to respektovat. Puklo mu nějak srdce, velké bohatýrské, moc velký talent. Kdyby jeho rodiče odešli do Mea Šearim, pracoval by stejně usilovně, jen by byl více vážen, od nálepky rus osvobozen. Ta energie, nemá-li seder, je sebedestruktivní. Leninovo nohsledi dopadli hůře.
0 0
možnosti

Ctenarcp

25. 3. 2013 10:55
Mediální magnáti
s obdobnými kořeny končívají v Británii obdobně: http://cs.wikipedia.org/wiki/Robert_Maxwell Někteří; politici v ČR měli k Berezovskému dosti blízko. Možná ještě něco vypluje. Protigorbačovský Jelcin byl přece "přítelem" Václava Havla. A Čečna, to je operační prostor Člověka v tísni. Dozor nad příbuznou problematikou na ČP provádí Monty, snad mě ušetří obvyklé propagandy.
0 0
možnosti

Kasy

25. 3. 2013 9:08
To bude lidi asi hodně zajímat.
Ruskej gauner. Jakoby jsme vlastních neměli dost.
0 0
možnosti