Diskuse

Akcionáři Microsoftu požadují dořešení Gatesových skandálů. Společnost prý aféry zametá pod koberec

Skupina akcionářů požaduje vyšetření údajného poměru bývalého šéfa Microsoftu Billa Gatese s podřízenou a další obvinění z nevhodného chování. Ve společnosti prý nefungují vnitřní mechanismy a ignorují se stížnosti zaměstnanců. Vedení firmy problémy hodlá řešit.

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

RP

Microsoft je dlouhodobě, víc desetiletí, známý svou specifickou firemní kulturou povýšenosti a přezíravého přístupu ke svým zákazníkům. Ve spojení s konzervatismem, který v tak dlouho a úspěšně fungující (aspoň svými zisky) firmě určitě je, to může snadno způsobovat i ppovýšené chování k Me To aktivistům, což zase způsobuje, že taková firma má pro tyto aktivisty podobný vliv jak o červená košile na býka.

Útoky těchto aktivistů na Microsoft tak mohou být mnohem častější a urputnější než na jiné firmy, mohou znamenat mnohem větší rozvrácení vnitřního režimu než u jiných firem a tím může hnutí Me To způsobit Microsoftu mnohem větší ekonomické ztráty v miliardách než jiným podobně velkým firmám.

0 0
možnosti
PB

P60e76t22r 23B33e74r29g

17. 6. 2021 21:56

Vždyť je to jenom chlap, který ale žije v Americe, kde si po 30 letech nějaká "čúza" vzpomene, že ji obtěžoval Gates, Trump, Clinton.

0 0
možnosti
Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.