Sobota 30. května 2020svátek má Ferdinand 16 °C oblačno Předplatné LN
Lidovky.cz > Byznys > Auto

Internetové auto roku boduje u veřejnosti

Nový Seat Ibiza Cupra. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Nový Seat Ibiza Cupra. | foto: Seat

PRAHA První ročník ankety o internetové auto roku je v poločase. Ještě šest týdnů bude moci česká internetová populace hlasovat pro svoje favority a zapojit se tak do soutěže o atraktivní ceny v čele s novým vozem SEAT Ibiza.

Již nyní je však zřejmé, že anketa se těší ohromnému zájmu českých uživatelů internetu. "Bilancovat v poločase by bylo předčasné, nicméně internetové auto roku se ukazuje jako velmi úspěšný projekt," řekl Jiří Červenka z online vydavatelství Limemedia, které anketu pořádá.

"Nemůžeme být konkrétní, protože soutěžní otázka se vztahuje k počtu hlasů, ale snad neprozradím příliš, když řeknu, že počet platných hlasů překonává naše nejoptimističtější očekávání," dodal. Za úspěchem ankety stojí nepochybně fakt, že vyhlašovatelé motivují uživatele mimořádně atraktivními cenami.

Hlavní cenou je SEAT Ibiza
"Každý hlasující může vyhrát poukaz na nákup kol z lehkých slitin nebo zapůjčení Porsche 911 na víkend. Hlavní cenou je pak komfortně vybavený SEAT Ibiza s motorem 1.2 TSI – nikoliv na víkend nebo snad na rok, ale napořád!" zdůrazňuje Červenka.

Uživatelé vybírají své favority v šesti netradičních kategoriích: Auto pro rodinu, pro radost, pro volný čas, pro město a Auto pro nejúspěšnější. Speciální kategorii tvoří Auto pro ženy, ve které může zvítězit kterýkoli z nominovaných vozů.

Vítězové budou vyhlášeni v červnu
Anketa probíhá od 1. března do 31. května 2011 na www.internetoveautoroku.cz. Hlasovat může každý registrovaný uživatel starší 18 let. Celkový vítěz a vítězové jednotlivých kategorií budou slavnostně vyhlášeni v červnu.

Virus se mění pod rukama. Přírodní izoláty se tak nechovají, vysvětluje Peková

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Do povědomí širší veřejnosti se molekulární bioložka a viroložka Soňa Peková z laboratoře Tilia dostala pro své neshody...

Svoboda na dvou kolech Čechy láká. Porovnali jsme nejpopulárnější skútry

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Skútr, to znamená hlavně svobodu pohybu namísto stání v kolonách. V porovnání s automobilem nabízí levnější a...

Mám už celé krize dost, hyperbola strachu je šílená, říká šéfkuchař Pohlreich

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Když vidíte sedět Zdeňka Pohlreicha v úplně prázdné restauraci Next Door v centru Prahy, kde jste si dřív bez rezervace...