30. srpna 2016 14:30 Lidovky.cz > Byznys > Auto

Škoda Kodiaq se chlubí superkufrem. Pro zavazadla nabízí 2065 litrů

S objemem 720 až 2065 l (při sklopených sedadlech po strop) nabízí pětimístná... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy S objemem 720 až 2065 l (při sklopených sedadlech po strop) nabízí pětimístná... | foto: Lidovky.cz

MLADÁ BOLESLAV Nový sportovně užitkový model Škody Auto Kodiaq nabídne zavazadlový prostor o objemu 720 až 2065 litrů, což je nejvíce v této třídě. Škoda v úterý zveřejnila první fotografie interiéru vozu, který bude mít světovou premiéru ve čtvrtek v Berlíně.

Délka vozu je 4,7 metru a šířka 1,88 metru. Jako první model Škody bude Kodiaq vybaven na přání i třetí řadou sedadel.

Díky možnostem sklápění, podélného posunu zadních sedadel a nastavení sklonu opěradel se může interiér auta přizpůsobit počtu osob i množství zavazadel.

Interiér vozu působí výrazně a robustně. Přístrojová deska sází na přehlednost. Je rozdělena na dvě symetrické zóny určené pro řidiče a spolujezdce.

Desku rozdělují výrazné vertikální výdechy ventilace. Dva prostřední obklopují rozměrný displej palubního informačního systému. Jeho hrany pokračují v horní části přístrojové desky a tvoří trapézovitý motiv, připomínající podobný detail na přední kapotě vozu.

Velký displej je navržen v ušlechtilém designu připomínajícím sklo. Ovládání je...
Expresivně a elegantně navržená přístrojová deska sází na přehlednost. Je...
ČTK

BMW Řada 5 3,0...
BMW Řada 5 3,0...

r.v. 2012, naj. 55 000 km, diesel
950 000 Kč (s DPH)