20. ledna 2012 7:00 Lidovky.cz > Byznys > Auto

Škodovka spustila e-shop, auto si ale nekoupíte

Škodovka spustila na svých stránkách E-shop | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Škodovka spustila na svých stránkách E-shop | foto: Reprofoto

Mladoboleslavská automobilka spustila internetový obchod. Nakupovat můžete cokoli od originálního příslušenství až k reklamním předmětům. A auta?

Ne, auta zatím ne. Doba, kdy si navolíte v konfigurátoru specifikaci podle vašich představ, vyplníte osobní údaje, pošlete online platbu a za pár dnů složí auto doručovací služba před garáží, ještě nenastala.

Nicméně Škoda spustila na adrese eshop.skoda-auto.cz nový internetový obchod, čímž se podle vlastního vyjádření přizpůsobuje zákazníků, zejména požadavkům na komfort.

Výrazně jednodušší teď má být proces pořízení originálního příslušenství a dárkových předmětů, pokud na toto dostanete jako zákazníci zálusk. Je tady (kromě aut, jak už bylo řečeno), všechno, výjimkou je zboží s nutnou odbornou montáží. Od autokoberců, přes dětské autosedačky, střešní nosiče až například po miniatury a modely, stylové oblečení nebo designové dárky.

Internetové stránky shopu nabízejí široké možnosti platby a plnou kontrolu nad objednávkou. Zboží je možné uhradit platební kartou, převodem z účtu, online
platbou, nebo zasláním na dobírku. V případě, že cena objednávky dosáhne výše 2 000 Kč, zákazník neplatí poštovné ani balné.

ve spolupráci s Autoweb.cz, Lidovky.cz

Letní pohledy ke stažení: Vytiskněte, vymalujte a pošlete
Letní pohledy ke stažení: Vytiskněte, vymalujte a pošlete

Chcete někomu udělat radost pohledem, který domalujete a vybarvíte s dětmi? Připravili jsme celou sérii, kterou si zdarma stáhnete. Využít ji mohou i účastníci našeho Letního kolotoče.