1. dubna 2015 16:22 Lidovky.cz > Byznys > Auto

Audi Q7 už můžete objednávat. Připravte si minimálně 1,6 milionů

Luxusní SUV bude možné objednávat od 1. dubna u všech autorizovaných dealerů... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Luxusní SUV bude možné objednávat od 1. dubna u všech autorizovaných dealerů... | foto: Lidovky.cz

PRAHA To není apríl. Pro zájemce o nové Audi Q7 byl právě ve středu spuštěný předprodej. V červnu se pak novinka objeví přímo u prodejců. Druhá generace prestižního SUV obsahuje inovativní techniku. Výrobce také zdůrazňuje výkonné a úsporné motory.

Luxusní SUV bude možné objednávat od 1. dubna u všech autorizovaných dealerů Audi v Česku. Cenu bude začínat na 1 579 900 Kč za třílitrový turbodiesel s výkonem 160 kW, za silnější dvouset kilowatový motor si zájemci připlatí 120 tisíc, samozřejmě také v základní verzi vybavení. Ještě o 70 tisíc více pak bude stál benzínový model 3.0 TFSI s 245 kW.

Luxusní SUV bude možné objednávat od 1. dubna u všech autorizovaných dealerů...
Luxusní SUV bude možné objednávat od 1. dubna u všech autorizovaných dealerů...

Audi Q7 patří řadu let mezi bestsellery v kategorii velkých SUV. Vůbec první SUV s označením Q7 sjelo z linky v roce 2006. Od té doby bylo pro prodáno více než dva miliony vozů Q - z toho více než půl milionu vozů Audi Q7.

Lidovky.cz

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!