Pondělí 6. dubna 2020svátek má Vendula 18 °C jasno Předplatné LN
Lidovky.cz > Byznys > Auto

Poprvé se v Praze představí motoristická show Top Gear Live

Moderátoři populárního pořadu | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Moderátoři populárního pořadu |

PRAHA V pražské O2 areně se 28. června poprvé v České republice představí motoristická show spojená se zábavným programem Top Gear Live. Odpolední a večerní představení nabídne úspěšný televizní program stanice BBC přetvořený do podívané v hale plné hořících aut, zkušebních jízd a kaskadérských kousků. ČTK o tom za pořádající společnost Live Nation informoval Petr Novák.

Automobilovou sportovní show obohatí svým humorem trojice průvodců Jeremy Clarkson, Richard Hammond a James May. Diváci uvidí několik drahých, silných a až absurdně upravených aut. “Vybereme z Top Gear to nejlepší a ambiciózně se to pokusíme oživit v naší akční aréně. Jsem si jistý, že to bude fungovat skvěle," vzkazuje návštěvníkům Clarkson.

Show bude v angličtině

Představení bude v angličtině, český překlad bude k dispozici přes vlastní radiopřijímač nebo mobilní telefon se sluchátky. Show Top Gear Live se už představila ve vyprodaných halách čtyř kontinentů a publikum zaujala nejmodernější pyrotechnikou a akčními scénami. Vidělo ji přes 1,8 milionu diváků.

"Náš tým inženýrů a technických designérů spojil své síly, aby vytvořil neuvěřitelné vozy, které, jak si umíte představit, mají k běžnému a povolenému silničnímu provozu hodně daleko. Jedná se o vpravdě průkopnickou techniku, kterou budou diváci v Čechách sledovat se zatajeným dechem," podotkl Rowland French, výkonný producent Top Gear Live. 

,
Premium

Koronavirus ještě může překvapit, říká přední světový biolog Karel Raška

Lékař Karel F. Raška převzal 26. května 2009 v Praze Cenu Společnosti pro vědu... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Koronavirus SARS-CoV-2, který způsobuje nemoc označovanou Covid-19, nelze nijak podceňovat, říká český vědec Karel...

Premium

Utíkají z bytů a stěhují se na chaty. Bydlet tam lidé oficiálně nemohou

Pro rekreaci, či bydlení? Některé z chat v zahrádkářských a rekreačních... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Kdysi výhradně rekreační objekty slouží v hlavním městě v nemálo případech k trvalému bydlení. Pražany do chat vyhánějí...

Premium

Imunitou proti koronaviru. Hýčkejte si horečku a jezte více cibule, radí lékař

Lékař Luboš Pantůček- | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Můžeme se rozhodnout, zda situaci kolem nákazy smrtícím koronavirem budeme vnímat jako tragédii, či jako příležitost...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!