Čtvrtek 30. června 2022, svátek má Šárka
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

'Babička' Indulona mění po letech design svých tub. Modrá zůstává univerzální

Slovensko

  10:55
PRAHA - Tradiční krém Indulona má v Česku a na Slovensku řadu konzervativních uživatelů, kteří si budou muset zvyknout na změnu. Výrobce se po letech rozhodl změnit design a spustit novou kampaň, která zdůrazňuje všestrannost výrobku.

Nová podoba známého krému Indulona. foto: Saneca Pharmaceuticals.

Induloně je už 67 let, patří mezi nejpopulárnější kosmetické výrobky v zemi a její značka je bezesporu jednou z nejcennějších v Česku. Nově dostaly tuby modernější vzhled.

Tvůrci zdůraznili barvy jednotlivých druhů, název Indulona podtrhli linkou a doplnili heslem Všestranná péče. Na něm staví i svoji reklamní kampaň, kterou zajišťovala agentura Leo Burnett.

Snaží se uživatele přesvědčit, že díky Induloně se jim v životě „zapíše jen to krásné.“ Krém je známý jako mazání na ruce, dětské zadečky, ale třeba i fotbalisté s ní ošetřují svoje kopačky.

Původní podoba známého krému Indulona.
Nová podoba známého krému Indulona.

Krém se vyrábí už od roku 1948, o deset let později vznikla univerzální modrá Indulona. V 90. letech pak začaly přibývat nové druhy. Indulonu v současné době vyrábí společnost Saneca Pharmaceuticals.

Anketa

Líbí se vám nový vzhled Indulony?

Ano. Výrobek díky němu vypadá lépe. 313
Ne. Starý design byl lepší. 65
Je mi to jedno. 67
Autor:

Nadané děti mají společné rysy. Rodiče to někdy nepoznají, říká expert Mensy

Premium Pouhá dvě promile populace – tedy jenom jeden člověk z pěti set – má IQ vyšší než 150. Zhruba každý padesátý má přes...

Cesta do Chorvatska 2022: Jak projet rozkopané Slovinsko a tankovat v Maďarsku

Premium Dobrá zpráva pro dovolenkáře mířící autem na Jadran. Cesta byla letos hladká, na nejrychlejší trase přes Vídeň, Graz...

Ekonomie hlouposti: počet hlupáků „v oběhu“ je vyšší, než si myslíte

Premium Hloupí lidé patří ekonomicky k nejnebezpečnějším. Za hloupé je třeba považovat ty, kteří škodí druhým i sobě samým. V...

Mohlo by vás zajímat