20. ledna 2012 16:12 Lidovky.cz > Byznys > Doprava

ČSA nabízí letenky cestujícím padlých CCA

U přepážek, kde si lidé vyřizovali nové letenky, se tvořily fronty. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy U přepážek, kde si lidé vyřizovali nové letenky, se tvořily fronty. | foto: ČTK

PRAHA České aerolinie navýší kapacitu na svých spojích mezi Prahou, Karlovými Vary a destinacemi v Rusku a nabídnou přepravu držitelům letenek společnosti Czech Connect Airlines, která na sebe podala insolvenční návrh a požádala o ochranu před věřiteli.

"Lidé, kteří si již zakoupili letenku od Czech Connect Airlines a dostali se do problémů, se mohou obrátit na zastoupení Českých aerolinií v Moskvě nebo v Praze a zarezervovat si nejbližší lety s Českými aeroliniemi," uvedla ředitelka komunikace Českých aerolinií Hana Hejsková.

ČTĚTE TAKÉ:

Dopravce Czech Connect Airlines se zaměřoval na lety z českých regionálních letišť do Ruska.

České aerolinie v rámci své restrukturalizační strategie lety do Ruské federace a dalších postsovětských republik posilují. V letní sezóně budou létat celkem do 16 destinací v Rusku a v bývalých zemích SSSR.

Letní pohledy ke stažení: Vytiskněte, vymalujte a pošlete
Letní pohledy ke stažení: Vytiskněte, vymalujte a pošlete

Chcete někomu udělat radost pohledem, který domalujete a vybarvíte s dětmi? Připravili jsme celou sérii, kterou si zdarma stáhnete. Využít ji mohou i účastníci našeho Letního kolotoče.