6. června 2012 10:47 Lidovky.cz > Byznys > Doprava

České aerolinky začínají létat do Reykjavíku

Letadlo Holidays Czech Airlines | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Letadlo Holidays Czech Airlines | foto: HOLIDAYS Czech AirlinesReprofoto

PRAHA Letový řád Českých aerolinií je bohatší o další destinaci –islandské hlavní město Reykjavík. Linka bude z Prahy létat jednou týdně, vždy ve středu.

Časy odletu a příletu jsou nastaveny tak, aby cestující mohli dále pokračovat do destinací ve východní a střední Evropě a naopak aby pasažéři z těchto destinací po přestupu na pražském letišti mohli pohodlně pokračovat v cestě na Island, informovala tisková mluvčí ČSA Hana Hejsková.

ČTĚTE TAKÉ:

Linka do Reykjavíku bude z Prahy odlétat v 11:15 s příletem na Letiště Keflavík v 13:15 místního času. Z Islandu je odlet naplánovaný na 4:30 s příletem do Prahy v 10:15. Přímý let z Prahy do Reykjavíku trvá 4 hodiny. Cestující z Islandu pak mohou po jednoduchém přestupu v Praze pokračovat na jedné OK letence na navazujících letech Českých aerolinií např. do Benátek, Budapešti, Bukurešti, Düsseldorfu, Košic, Kyjeva, Milána, Moskvy, Říma, Madridu, Abú Dhabi nebo Taškentu.

České aerolinie

České aerolinie zajišťují spojení z Prahy a přes Prahu do významných destinací v Evropě, Střední Asii, Zakavkazsku či na Blízkém východě. Ve spolupráci se svými partnery nabízí v letní sezoně 2012 spojení do 93 destinací v 50 zemích světa.

Letenky na přímé lety z Prahy do Reykjavíku lze  pořídit prostřednictvím všech webových stránek www.csa.cz, www.czechairlines.com, Kontaktního centra Českých aerolinií, ČSA OK Pointů, sítě cestovních agentur a prodejců letenek.

Zapojte se do diskuze! Nově přes SMS

Lidovky.cz

Advantage Consulting, s.r.o.
SPECIALISTA ELEKTRO – TESTOVÁNÍ S AJ

Advantage Consulting, s.r.o.
Královéhradecký kraj, Pardubický kraj
nabízený plat: 27 000 - 35 000 Kč