12. září 2011 19:39 Lidovky.cz > Byznys > Doprava

ČSA začnou spolupracovat se šéfkuchařem saúdské královské rodiny

Letadlo ČSA | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Letadlo ČSA | foto:  Tomáš Krist, Lidové noviny

PRAHA České aerolinie se zařadí mezi aerolinky, které na přípravu jídel na palubě využijí služeb renomovaného šéfkuchaře. ČSA se dohodly s pražským hotelem Kempinski na přípravě speciální nabídky jídel pro lety z Prahy do Abu Dhabí, který začne český národní dopravce nabízet od 21. září ve spolupráci se společností Etihad Airlines.

Cestujícím v obchodní třídě bude servírováno menu sestavené šéfkuchařem restaurace Le Grill pražského hotelu Kempinski Markem Fichtnerem. Ten v minulosti připravoval pokrmy i pro královskou rodinu v Saúdské Arábii. Jím připravovaná menu budou inspirována evropskou i asijskou kuchyní.

ČTĚTE TAKÉ:

Viceprezident ČSA pro obchod a marketing Jiří Marek zdůraznil, že důvodem spolupráce je silná konkurence mezi aerolinkami.

„Nároky na kvalitu servisu v Business třídě se neustále zvyšují. Pokud chceme obstát v ostré konkurenci, která na trhu s leteckou dopravou panuje, musíme umět našim klientům na dálkových letech, mezi které linka do Abú Dhabi patří, nabídnout něco nadstandardního," řekl Marek

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!