22. ledna 2016 17:34, aktualizováno  18:07 Lidovky.cz > Byznys > Doprava

Dálnici D1 u Brna byla přes tři hodiny uzavřená. Kamion srazil muže

Ucpaná D1. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Ucpaná D1. | foto: MAFRA - Michal Šula

BRNO Nákladní auto srazilo odpoledne na dálnici D1 u Brna muže, utrpěl těžká zranění. Záchranáři jej vrtulníkem přepravili do brněnské fakultní nemocnice. D1 byla po nehodě na 202. kilometru ve směru na Prahu zhruba tři a půl hodiny uzavřená. Policie odkláněla dopravu, řekl ČTK její mluvčí Bohumil Malášek.

Nehoda dálnici uzavřela kolem 14:15. V místě neštěstí se tvořily kolony aut, dopravní provoz byl silný. Po odstranění nehody byla D1 u Brna plně zprůjezdněna kolem 17:45.

Z vyšetřování vyplývá, že zraněn byl muž, pravděpodobně řidič auta, který na D1 své vozidlo zastavil na krajnici a pohyboval se okolo něj. Patrně na něm měl technickou závadu.

Následně jej srazil projíždějící kamion. „Pacient je ve velmi vážném stavu,“ řekla ČTK mluvčí záchranné služby Barbora Zuchová.

ČTK

PŘÍBĚH: Nechci druhé dítě, partner ano
PŘÍBĚH: Nechci druhé dítě, partner ano

Přítel na mě tlačí že chce druhé dítě synovi je 6 let a že by to už chtělo druhé. Jenže já druhé nechci. Když mu řeknu důvody ( jsem na vše sama nemáme ani hlídací babičku, přítel s námi nikam nechce výlet, dovolená vše sama se synem.) On si stejně mele svou ale že by něco změnil to ne.