Diskuse k článku: Ministr Ťok a zástupci Prahy se shodli na výkupu parcel k okruhu, rozhodnutí pro stavbu chtějí získat letos

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 6
  • Poslední: 15.1. 2019 13:35
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
M. Šmid 15.1.2019 13:35

CO NÁS STRAŠÍ PO NOVÉM BODOVÉM SYSTÉMU NÁS BUDE JEZDIT TŘETINA !!§§ NAŠI POLITICI A MINISTERSTVO DOPRAVY PŘIŠLO NA GENIÁLNÍ NÁPAD JAK VYŘEŠIT UCPANÉ A SPACKANÉ DÁLNICE ZAVEDE NOVÝ BODOVÝ SYSTÉM KDE SE BUDOU BRÁT MINIMÁLNĚ 4 BODY A TÍM PÁDEM VYŘEŠÍ I TO ŽE NEUDĚLALI NA DÁLNICI TŘI PRUHY ALE ROZŠIŘILI JI O JEDEN METR !!TOTO MOHLO ASI NAPADNOUT JEN NESCHOPNÉ NEBO ŠÍLENCE NEMYSLÍTE VÁŽENÍ ???

(15. 01. 2019 13:18)

reagovatnahlásit

J. Lepka 14.1.2019 11:41

No to se kucí urvali ze řetězu, ne? Ten obchvat sice už měl stát takových 20-25 let a až když se s Ťokem kymácí křeslo, začne se o něm uvažovat. To znamená, že v okamžiku, kdy se ten hejhula odebere do zapomnění, skončí i plánování obchvatu ?

V. Kotas 14.1.2019 10:25

Jak dlouho je plánován pražský okruh , no ? Co se kolem okruhu dělo, než jsme vstoupili do EU ? Kdo povoloval stavby satelitních městeček v blízkosti jeho plánované trasy ? Jejichž obyvatelé už léta stavbu okruhu blokují !

M. Šmid 14.1.2019 9:47

PRAHA TO JE STÁT VE STÁTĚ !!!!!! CO TEN PÁN ZASE BUDE BUZEROVAT ŘIDIČE ZVEDANÍM POKUT A SNIŽENÍM BODU !!!!ČEKÁM KDY NĚKOHO KDO PŘEJEDE KOČKU NA KOLE PODNIKATELI NEBO POLITIKOVI ZAVŘOU NA PĚT LET ASI TO PRVNÍ ODNESOU DŮCHODCI ???PROČ SE TADY NEPLATÍ POKUTY JAK V SEVERSKÝCH ZEMÍCH TO JE PROCENTY S PLATU PŘEDCHOZÍHO ROKU !!!DUCHODCE 50 000 POKUTA ZA JIZDU NA KOLE PO VYPITÍ DVOUPIV ZRUJNUJE BOHATÝ A VLIVNY MÁ ZNÁME TEN TO V DRTIVÉ VĚTŠINĚ NEZAPLATÍ !!!! POKUTY MÁME JAK V NĚMECKU ALE PLATY TŘETINOVÉ !!!!§PROČ SE TO NEŘEŠÍ JAK STRESTNÝM ČINEM ČÍM CICE PŘESTUPKŮ TÍM NÁSOBNĚ VYŠŠÍ POKUTA A TREST !!!!!! JAK NABOURA AUDI U JABLUNOVA DO ŠKODOVKY ZABIJE ŽENU ,DÍTĚ A JEDNO DÍTE TĚŽCE ZRANÍ A SOUDCE MŮ DÁ ZA TO 5 MĚSICU PODMÍNĚNY TREST A TO MĚL 6 PŘESTUPKU ZA RYCHLOU JIZDU ALESPOŇ TAK TO BYLO NAPSANO V TISKU !!!§JEN TAK DÁLE PANE ŤOK A VLÁDO A DOPADNE TO TA TADY ASI ŠPATNĚ !!§ ANI KOMUNISTÉ NEBUZEROVALÍ ŘIDIČE JAK VY !!!!!!!

J. Lepka 14.1.2019 11:38

CapsLock je taková klávesa úplně vlevo. Její využívání vcelku napomáhá k čitelnosti textu a hlavně evokuje představu jisté počítačové gramotnosti uživatele.

J. Novák 15.1.2019 4:56

Řekl bych, že možná i máte pravdu. Ale já se to tedy rozhodně nedozvím, protože příspěvky lidí, kteří nevědí, že při psaní je běžné mít vypnutý caps lock, zásadně nečtu. Přeji hezký den!

Premium

Gott šel měsíc před smrtí do Archivu bezpečnostních složek. Měl čisté svědomí, říká Špátová

Dokumentarista Olga Malířová Špátová. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Ten titulek musím hned opravit, protože Olga Špátová s Karlem Gottem prožila vlastně roky dva. Už před deseti lety, k...

Premium

Lara Fabian oslaví v Praze narozeniny. Máme exkluzivní přednostní nákup vstupenek

Lara Fabian | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Po dvou letech se 9. června 2020 vrátí do Prahy Lara Fabian. Zpěvačka belgicko-italského původu má k českému publiku...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Moderátorka a hvězda sociálních sítí Nikol Štíbrová. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...