Diskuse k článku: Prahu čekají změny MHD. Radnicím se to nelíbí, čekají kolaps

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 8
  • Poslední: 15.8.2012 12:00
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
T. Houška 15.8.2012 12:00

coby Pražák

jsem si to nejdřív v panice a děsu prohlédl, cože nás to čeká - a pak si řekl, že vlastně nic tak divkého nevidim. Pár linek pojede jinudy - a většinou mi to přijde jako lepší, některé budou mít delší interval, některé kratší. Celkem to asi bude spíš redukce, ale nevidim jí jako nijak dramatickou.

J. Stejskal 14.8.2012 19:48

Myslím si,

že pražské dopravě tu mezi námi rozumí málokdo. Na druhou stranu je pravdou, že pokud si budu moci vybrat mezi aparátníkem ODS panem Noskem z magistrátu, který se k autorství překopání MHD v Praze hlásí a panem profesorem Moosem, který se celý život dopravou zabývá na mezinárodní úrovni, vyberu si - no koho myslíte?

Pan profesor dnes v TV říkal, že návrh je nehotový, nereflektuje různé možnosti a že na návrhy a námitky Vysoké školy dopravní magistrát s..e. A to je jeden z nejslušnějších lidí. Tak co myslíte, jak to v září dopadne? Jak říká Nosek?

O. Veselý 14.8.2012 15:53

Jak že to zpívá David Koller?

Jsme v pr...i. Tak už si to konečně přiznejme. A bude hůř, to snad už pochopili i momentálně opoždění jedinci.

O. Pola 14.8.2012 15:35

ach jo

zase koncepcni reseni. Nechame v MHD bezdomovce,at se radne platici pasazeri citi spatne. Omezime MHD. zesilime automobilovou dopravu, jejiz podpora stoji strasne penize. Nemame dostatek parkovacich mist ,tak nebudeme zpoplatnovat centrum ani mosty. Nechame velke auta, ktere do mesta nepatri stavet kde to jde a budeme kvuli nim predimenzovavat parkovaci stani, tak aby se tam ve finale veslo mene aut,ale zabiraly byvale chodniky.

F. Skupík 14.8.2012 15:09

Tak jak chcete

..zajistit vysoké platy šéfů DP.A navíc ty odměny ve statisících.Někde to vybrat musí.Však pravicová Praha pro to zdražení bude mít určitě pochopení.Však jim vládnou jejich pravicoví miláčci.A hlavně ROZPOČTOVĚ ZODPOVĚDNÍ JSOU.Oni nic nechtějí státního.

S. Jindřich 14.8.2012 16:02

Re: Tak jak chcete

pra... co? ta dlouhodobá levicová politika regulací, omezování, vnucování kolektivní přepravy, potírání individuální dopravy... to má k náznaku pravice hodně daleko

S. Jindřich 14.8.2012 15:07

MHD zatím celkem přijatelně funguje

proto je potřeba ji zničit, že?, navrch zatrhnout parkování v celé praze a konšelé mají vyděláno...

R. Houška 14.8.2012 14:52

Bém s Janouškem a Rittigem mají vyděláno, a Pražáci

budou za chvíli chodit pěšky.