Diskuse k článku: Pražské letiště čeká pohroma. Dopravci a taxikáři chtějí kvůli cenám zablokovat tamní parkoviště

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 18
  • Poslední: 1.8. 2018 7:49
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
V. Kolman 1.8.2018 7:49

Žádný problém. Používám "veřejnou dopravu". Ten jeden kufr a batoh mi není zatěžko vozit "sockou". A taxikáři (protestující i neprotestující) mi mohou být ukradeni.

J. Kotala 31.7.2018 19:15

Souhlas. Ceny je třeba přisolit. Jestli se jim to nelíbí, ať táhnou makat do Amazonu.

M. Podžorský 31.7.2018 13:05

Plánovaných 50 vozů jako blokování letiště není žádná pohroma.Ruzyňské letiště je něco jako velká kost pro plno vlků, kteří se tam živí a vědí, že se vždy nažerou.Jenže někteří si zvykli žrát větší sousta a to je bolí a tak vzniká rebélie.Až bude na letiště zavedené METRO, tak vlci uhynou a bude klid.

R. Doubravský 31.7.2018 12:19

Pražáci, už jste s tou svou taxi"službou" trapní.

J. Lepka 31.7.2018 20:24

Přijeď se někdy podívat. Možná si všimneš, kde mají mnohé taxíky sídlo firmy.

P. Čížek 31.7.2018 12:15

Myslím, že kdyby taxikáři a soukromí dopravci neplatili důležitým osobám a možná i stranám výpalné, tak by s jejich protesty byla Policie ČR hodně rychle hotová.

J. Kozák 31.7.2018 11:38

Při pohledu na tu krásnou Babišovu zahrádku a "hradní ambulanc", se může slabším náturám stát, že se během zvracení třikrát poblejou a někteří se do toho i po§erou. Tenhle stát dělá všecko tak dokonale, že zůstává rozum stát.

M. Klas 31.7.2018 10:47

Od doby protestů taxislužeb už je na křižovatce nepouštím a pokud to jde, jedu před nimi podle předpisů, i kdyby se utroubili a ublikali. Viděli jsme, že nikam nespěchají.

J. Novák 31.7.2018 10:45

V tom blokování bych viděl ideální příležitost pro kontrolu cejchování taxametrů, kontrolu řidičských a občanských průkazů, kontrolu živnostenských oprávnění a zjištění a případné okamžité zaplacení daňových a jiných nedoplatků. Také exekutoři by si tam jistě mohli přijít na své.

Když to šlo na Colours of Ostrava, tady to jistě půjde také.

R. Wicha 31.7.2018 9:22

Jak zablokovat? Prostě proti nim nasadit buldozery a překážející auta jednoduše odhrnout. Tečka. S těmi grázly bych neztrácel ani minutu času.

D. Mateju 31.7.2018 9:11

Nikoliv dopravci, ale (statem vlastnene) Letiste Ruzyne naprosto cilene okrada cestujici. Letam casto, a ty ceny v podstate vseho - od dopravy pres jidlo, jsou absurdni. A to zejmena kvuli nesmyslne vysokym najmum, ktere tam musi dopravci / obchodnici Letisti platit.

J. Novák 31.7.2018 9:10

„Pokud to řidiči přenášejí na cestující, tak je okrádají a to je špatný postup,“ komentuje Janoušková.

-

A jak si to soudružka Janoušková zhruba představuje? Jako že třeba když mlýny zdraží mouku, tak pekaři to zaplatí ze svého a nepřenesou to v ceně na zákazníka? :-P

D. Mateju 31.7.2018 9:12

Je prostě hloupá, v horším případě je prodejná. Ale zřejmě obojí.

R. Wicha 31.7.2018 9:23

Prodejná - to se vám povedlo, Matějů. O čí hlouposti bychom tady mohli diskutovat, co myslíte?

M. Prokop 31.7.2018 8:56

Tak doufejme, že policie nebude opruzovat někde za bukem s lekárničkami a podobnými pitomostmi a bude konat.

To jsem optimista, že?

J. Nový 31.7.2018 7:53

"Někteří soukromí dopravci, hoteloví řidiči a část taxikářů, kteří nepatří k oficiálním letištním přepravcům plánují na jeden den v srpnu zablokovat vjezd na parkoviště u Terminálů 1 a 2.

.

No tak snad máme Policii ČR, která této nelegální činnosti zabrání, zejména v tom případě, že o ní ví předem.

J. Novák 31.7.2018 6:48

Letiště je státní firma, vedená bandou lumpů. Použití oficiální taxislužby z Prahy na letiště činí díky nim zlodějských 700 korun, přičemž normální taxa je 400 až 500 korun. Ti zmetci samozřejmě vědí, že zvýšené náklady normální taxikáři naúčtují zákazníkům. Proč ale občana neoškubat, že. Jinak v pozdních nočních hodinách není z letiště jak se dostat, neboť oficiální taxislužby na to kašlou nebo její řidiči čekají na bohatou klientelu, takže jedinou možností je využít nějakého pokoutného drožkaře, což v mnoha případech znamená nechat se odvézt ve špinavé prorezlé trosce. Děkuji soudruzi z lletiště Václava Havla za skvělé služby, které bych spíše očekával někde hodně na východě.

P. Harabaska 31.7.2018 8:29

Nelze s vámi nesouhlasit. Krást a oškubávat, to je heslo zde zavedeného hospodářsko-politického systému. Heslo je platné pro všechny sféry hospodářského života. A je také všude pěkně zneužíváno. Někde se lze aspoň trochu bránit, jinde je občan-zákazník vydán těm lumpům na pospas.

Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

Vlak od čínského výrobce CRRC, který se od září testuje ve velimském areálu. Ilustrační foto | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Vlak od čínského výrobce CRRC, který se od září testuje ve velimském areálu. Ilustrační foto | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Vlak od čínského výrobce CRRC, který se od září testuje ve velimském areálu. Ilustrační foto | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...