Diskuse k článku: Prokleté parkování u Blanky. Tisíc míst pod zemí se otevře nejdřív příští rok

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 6
  • Poslední: 22.9.2016 13:32
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
J. Kohout 22.9.2016 10:30

Zoufalci.

I. Veselý 22.9.2016 9:26

Správa majetku vlastně neexistuje - investice byla proplacena a je na nic. Tím je možno říci, že na nic jsou i ti, kteří to mají na starosti. Nebylo by lepší ty garáže otevřít ihned a parkování nechat zadarmo, než se snažit z investice pořízené z veřejných prostředků získat nějaké peníze? Opakuji to tady už poněkolikáté - v Dobřichovicích postavili v devadesátých letech nový most místo starého nevyhovujícího a půjčené peníze chtěli získat zpět mýtným. Po letech Ústavní soud rozhodl, že mýto nemohou vybírat protože most postavili z veřejných prostředků. Za průjezd Blankou se také neplatí a byla postavena ze stejných peněz.

V. Školník 22.9.2016 9:16

takže parkování v podzemí bude využíváno jen pro státní instituce a jejich zaměstnance, a pro bohaté kteří si budou moci platit 800-1000 měsíčně za parkovací místo. Parkovné bude od 80 Kč za hodinu, a to proto že to bude provozovat soukromá firma, no a my chudáci co jezdíme eko vozidlama si můžeme hledat parkování na povrchu.

Opravdu si myslí že obsadí všechna místa když už dnes ten kdo přijede do Prahy nemá kde zaparkovat na celý den?

J. Zima 22.9.2016 9:11

Hlavně nezapomenout tento diletantismus Dolínka a potažmo Krndy při příštích volbách, až budou vykřikovat něco o řízení města jako firmy.

J. Novák 22.9.2016 12:47

No, já bych řekl, že ani zdaleka za tento chaos nejsou zodpovědni jen dnešní šéfové Prahy, ale svůj podíl, a řekl bych, že lví, mají i vedení předchozí. Nebo chcete snad tvrdit, že Blanku a průtahy při její výstavbě mají na svědomí Dolínek a Krnáčová? Tak, že Zima, nedělejte ze sebe trapáka, když víte velké kulové. Ono říci, že největší podíl mají vedení Prahy pod patronací ODS či TOP09 by se vám nejspíš moc nehodilo do krámu, že? Takže, pokud chcete do někoho kopat, tak kopejte do všech, kteří za to mohou.

I. Veselý 22.9.2016 13:32

Zato vy zde tvrdíte, že za průtahy od otevření Blanky do dnešního dne mohou ti, kteří už léta (nejkratší doba je dva roky od posledních voleb) v zastupitelstvu nejsou, jen proto, že se současným vedením sympatizujete. Asi jste v článku nepostřehl, že není o průtazích při výstavbě, ale o nečinnosti po jejím otevřením a za to mohou Krnáčová, Dolínek a spol. jednoznačně.

Najdete na Lidovky.cz