Diskuse k článku: Reforma bodového systému zavádí drakonické pokuty, míří ale i proti drobným přestupkům

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 89
  • Poslední: 6.5.2016 19:28
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
J. Olšanský 6.5.2016 13:53

Další debilní nápad z dílny dobrosera Ťoka na fízlácký popud! V každé demokratické zemi je nepřípustné, aby represivní složka mohla mluvit do navrhovaných zákonů, či je dokonce iniciovat! Nebylo to ani c.k. Rakouska, za První republiky, ani za komárů, dokonce to nesmělo ani německé Gestapo! Není to nic jiného než další krok k plnohodnotnému policejnímu státu. Vládnoucí věrchuška dala jasně najevo, že se v oklešťování občanských svobod nezastaví před ničím! A protože začíná správně tušit, že je pro většinu národa nevolitelná- proto ta snaha prosadit to do voleb za každou cenu. O důvod víc současnou zaprodaneckou vládní garnituru ve volbách z parlamentu vypráskat.

J. Novák 6.5.2016 19:28

Vezměte si čípek, Olšanský, sic vás klepne pepina, když se vztekáte jako debil, muhehe!

J. Macků 16.4.2016 6:45

Ťok by měl táhnout někam, odkud přišel. Ničemu nerozumí a umí jen nesmyslně zvyšovat sankce.

K. Decker 25.3.2016 20:59

Z reformou jděte do háje, postihuje jenom slušné pracující lidi. Smažky májí deset zákazů řízení a jezdí a budou jezdit furt i bez papírů. A pokuty platit nebudou!!!

J. Novák 22.3.2016 10:30

Jedna věc je jistá. Většina řidičů, kteří se dopouštějí přestupků, tzv. pospíchá, protože musí to, to a to, eventuálně mobiluje proto, aby zařídil něco, co zase pospíchá a nesnese odkladu. A tak si dovolím připomenout notoricky známý citát J. A. Komenského, kterého se držím já, když sednu za volant: Všeliké kvaltování toliko pro hovado dobré jest... A mohu říci, že nemám s přestupky žádné problémy. Že by to bylo tím, že nejsem hovado?

S. Hammer 24.3.2016 6:48

No ono to bude tím, že na všecko zaměstnavatel tlačí, ale to je vám asi těžko vysvětlovat.

J. Novák 24.3.2016 7:01

To máte pravdu, Nikdy jsem na sebe nenechal "tlačit" tak, abych musel ze sebe dělat spěchající hovado. Ale to je těžko někomu, kdo nemá vlastní vůli, vysvětlovat.

S. Hammer 24.3.2016 7:04

Velké kecy někoho, na koho nikdy nikdo netlačil.

J. Novák 24.3.2016 7:11

Tohle skutečně mysloíte vážně? Pokud ano, tak vás mám za ubohého prosťáčka, protože nejsem ani bůh Bůh ani jiná nadpřirozená bytost, abych po celý život neměl nad sebou žádného nadřízeného. Jinak si neumím představit, jak jste přišel na to, že na mě nikdo netlačil. Ale rozhodně mě nikdo nikdy nedonutil k tomu, abych nějakému řidiči máchal hubu v louži, jako jste to podle vašich příspěvků dělal vy sám dobrovolně.

S. Hammer 24.3.2016 7:33

Jak jste přišel na to, kua, že jsem byl nucen někoho máchat v kaluži? Vy jste nemohl venku sloužit, protože byste musel vědět, že se tomu čas od času nedalo vyhnout. Jo, leda, jak píšete, v Praze, tam jste udělali čelem vzad a od zákroku v anonymitě utekli, ale na venkovských

odděleních to nejde, tady si vidíte všichni do talíře.

Zatímco v Praze si policajti na Václaváku žrali banány na veřejnosti zatímco vedle nich prodávali maníci fet, tady i v dobách největší zvůle přitroublého nárůdku hned po revoluci jsme museli zařezávat se vším všudy.

Tady nesmíte nikomu nic odpustit ani od nikoho nic vzít, obojí znamená, že jste přestal být upotřebitelný a jste vydíratelný. Pokud posuzujete podle Prahy, tam se to dělalo vždycky všecko jinak. Hlavně se neunavit...

J. Novák 24.3.2016 8:33

Jak dlouho jste sloužil na Václaváku, že tak zasvěceně píšete o tamních policajtech žeroucích banány a tolerujících prodej fetů? A nesvádějte to na mě, že to píšu já! Nic takového jsem nikde nenapsal, takže nelžete!

S. Hammer 24.3.2016 12:39

Ty videa chování "policistů" s banánem v hubě a ignorující cvokoliv kolem sebe v Praze na Václaváku běžely, pane Novák, na každém ŠuPu jako odtrašující příklad neprofesionality. Co vy budete za havrana? Vy jste u policie nesloužil, to není možné takový mimoň.

J. Novák 25.3.2016 4:28

No, nevím, spíšě bych řekl, že jste mimoň vy. Já jsem se vás na něco zeptal, načež jste mi odpověděl na něco úplně jiného. Čemu jste na mé otázce nerozuměl?

J. Balcar 21.3.2016 6:21

Zvednu vám pokuty, až se z toho pos...!

ANO, bude lépe.

J. Novák 22.3.2016 10:19

A proč né? Stačí nedělat přestupky a vůbec z výše pokut nemusíte mít osypky, Balcar!

J. Olšanský 6.5.2016 14:16

Až si doleštíte tu vaši svatozář, tak nám tady vyprávějte pohádku, kterak jste ještě nikdy neudělal žádný přestupek!

J. Novák 6.5.2016 19:27

Á, pán se vzbudil ze zimního spánku, co?

E. Moucha 21.3.2016 4:37

To ze se zmenil bodovy system to mne tak ani nestve i kdyz v konecne fazi by se mne taky tykal. Jelikoz ty h*ovada vymysleli ze do zakazu vjezdu nakladnich vozidel nesmeji ani auta s oznacenim N1,pokovad tam neni dodatkova tabulka. Coz v Praze je malo kde. Po Jizni spojce a dalnici se budu muset tahnout za kamionama,jelikoz v levem pruhe nemam co delat podle znaceni

P. Balcar 21.3.2016 15:48

http://www.novinky.cz/ekonomika/166219-mrizky-z-aut-mohou-podnikatele-zahodit.html

E. Moucha 21.3.2016 19:16

Od roku 2009 uz nejsou povinne. Nejhorsi ze mam petimistne fiat doblo ale mam ho v techniceku jak N1

A. Duda 20.3.2016 21:37

Čím dál horší. A co takhle-pásy 500000,rychlá jízda 1000000 a alkohol 2000000.

J. Novák 21.3.2016 6:01

Proč by né? Já jsem pro!

J. Mrázek 20.3.2016 18:43

Stát tak přijde - a poměrně rychle a nesmyslně - o značnou část daně z benzínu, obydou řidiči a jezdit budou jen ti, kterým nic jiného nezbývá a risknou to... zapomenu pásy, zapomenu rozsvítit, v křižovatce za neprůhledným a náhle stojícím autobusem postojím do červené a s bohem a šáteček.... dej ..ci funkci a vymyslí lejstro, nebo zákon ....

J. Novák 21.3.2016 6:06

Holt, Mrázek, nesmíte zapomínat. A pokud máte problémy s pamětí, tak byste ten řidičák měl nejspíš vrátit sám a dobrovolně. Víte, co je zajímavé? Mně se ještě nestalo, že bych si zapomněl zapnout pásy, rozsvítit světla, na červenou nejezdím, natož abych se vymlouval tak blbě, jako vy... Člověče, jak je to možné, co? A že by lidé kvůli novému bodovému systému přestali jezdit? Jo, pokud to budou "zapomnětliví" řidiči, jako jste vy, tak se vůbec nic nestane. Pořád je ještě hodně řidičů, kteří přestupky nedělají.

S. Hammer 21.3.2016 17:11

Novák, kudla, mě se už stalo, že jsem zapomenul rozsvítit světla, zapnout se teda neé, stalo se že jsem vjel do zákazu nebo jsem drcnul tetku na kole ... ale všecko jsem si zaplatil jako chlap, omluvil se, pugét donesl, škodu nahradil, vynadal si a snažím se jezdit opatrno... Ale abych nadával na druhé - no ahá, já mám totiž papíry udělané v autoškole, tafy ti to mají potom těžké, strýček, šrajtofle nebo pohlaví, to se pak jezdí blbě když pravidla neznám, jezdit neumíma divím se, za co mě furt někdo chce pokutovat. To pak ja!

J. Novák 22.3.2016 10:18

Omlouvám se, Hammer, ale nějak jsem nepochopil, co jste tím chtěl říci.

S. Hammer 22.3.2016 15:04

Nic, že nejezdím jako vzorňák, ale když něco zmamlasím, nebékám kolem sebe jak jsou všichni blbí.

J. Novák 23.3.2016 0:21

No, to je správně. Bejkají pitomečkové, jako je Matějů a jiní zdejší exoti.

S. Hammer 23.3.2016 6:57

Matějů dostal opakovaně od četnictva po pérách a tady si honí brko, jaký je king. Takoví se uměli při kontrole i rozbrečet. :D Tihle trotli jsou na silnicích sice řídcí, ale byla s nima vždycky hustá sranda. Z běžné kontroly, kdy jsme museli stavět auta za autem, aniž se řidič čehokoliv dopouštěl (a poblíž nás převlečený za malíře na žebříku a s kamerou všechno točil kontrolní chroust jestli buzerujeme jako na běžícím drátu a bezdůvodné kontroly jsou dost dlouhé) omlouvali jsme se jako paka řidičům že je zdržujeme, dosáhli někteří tady z těch "právníků" toho, že záhy leželi v kaluži hubou na silnici a rukama spoutanýma za zády a plakali, že je zebe a pouta šíleně bolí.... Do pěti minut byli jako beránci a s provoláváním slávy četnictvu spokojeně a bez pokutičky odjížděli, a do jednoho pak, když jsme se viděli později, se omlouvali a zdravili. Na někoho prostě platí slušné slovo, na jiného slušně dotažená klepeta.

J. Novák 24.3.2016 4:50

Kurňa, Hammer, s tou vaší fantazií byste měl napsat scénář k nějakému přiblblému TV seriálu typu Policie Modrava, Atentát, V.I.P. vraždy a podobné hovadiny. Určitě byste s těmi vašimi fantasmagoriemi měl úspěch a zcela jistě by se našli trubky, které by vám i věřili. Tak jen do toho, hochu!

Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

DANIEL, ADAM A ZBYHNĚV. Táta Hložek (vpravo) se svými syny Danielem a Adamem | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Vzestupy a pády Mika Tysona. Dokument zdarma o tom, co ho poslalo až na samé dno

Tyson | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Dokument o životě jednoho z nejslavnějších boxerů na světě, Mika Tysona, si odbyl svou premiéru na prestižním filmovém...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Moderátorka a hvězda sociálních sítí Nikol Štíbrová. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...