Diskuse k článku: Rozpulte most! Ředitelství silnic rozdalo pochybně třetinu zakázek

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 7
  • Poslední: 9.6.2014 15:57
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
j. kříž 9.6.2014 12:14

spíš na třetinu se přišlo ale

cinknutý jsou všechny

R. Kirsch 9.6.2014 12:06

Jeden velky obludny bordel...

Proc by mel byt poradek prave v RSD, když je všude jinde bordel...? Proc by mel byt poradek ve verejnych zakazkach, kdyz je vsude jinde bordel...? A tak si to muzeme rikat o vsem v tomhle pseudodemo debaklu! Proc by mel byt poradek prave třeba ve zdravotnictvi, skolstvi, kulture, financích atd.ad., kdyz je všude jinde bordel...? A tak si to, obcane, rikej při cetbe v tisku o každém dalším korupcne-zlodejsko-klausovskem problemu v tisku.... a bude Ti razem o něco méně spatne...!

M. Pechar 9.6.2014 12:58

Re: Jeden velky obludny bordel...

Klaus dávno nemá žádnou politickou moc (koneckonců tu měl naposled jako premiér, tedy před 16 lety; jako prezident neměl v podstatě žádnou výkonnou politickou moc), vládne ČSSD s ANO, ale pořád je to zlodějsko-klausovský problém? Vaše antiklausovská posedlost devalvuje (podobně jako všechny ostatní posedlosti namířenému vůči komukoli jinému – Havlovi, Zemanovi, Paroubkovi, Kalouskovi, Topolánkovi…) jinak rozumný příspěvek. Chtělo by to méně klapek na očích, méně černobílého vidění. Na marasmu současného politického života se podílely měrou stejnou všechny strany, které tvořily vládu ČR; nemají si co vyčítat.

J. Šimáček 9.6.2014 13:28

Re: Jeden velky obludny bordel...

No, oni právě Klaus, Zeman, Paroubek, Topolánek, Nečas, Gross... jsou typickými představiteli onoho "velkého obludného bordelu..." Antiklausovská posedlost je tedy pouze zjednodušujícím vyjádřením posedlosti tím, v co se u nás komunistický režim za uplynulé čtvrtstoletí přetransformoval.

Partaje si skutečně nemají co vyčítat, ale výše uvedení to celé řídili z postu předsedy vlády ČR (Klausem počínaje!)

M. Pechar 9.6.2014 13:55

Re: Jeden velky obludny bordel...

No právě, jenže pan Kirsch píše o „korupcne-zlodejsko-klausovskem problemu“ – selektivně se vymezuje vůči Klausovi a zcela úmyslně opomíní další uvedené pány. Tím zcela shazuje svá předchozí slova.

J. Šimáček 9.6.2014 14:21

Re: Jeden velky obludny bordel...

Klaus byl první a nejdéle sloužící. Své politické působení ještě završil amnestií v závěru svého prezidentování. I v období "kladení věnců" se aktivně angažoval - např. při udržování kabaretní Nagyho vlády. To vše mu zajišťuje výjimečné postavení mezi uvedenými a stal se tím symbolem "obludného" vývoje.

Ale třeba ho Zeman ještě trumfne.

M. Pechar 9.6.2014 15:57

Re: Jeden velky obludny bordel...

I když byl první a nejdéle sloužící, přesto mluvit o současném marasmu jako o „korupcne-zlodejsko-klausovskych problemech“ mi přijde navýstot stupidní.