Středa 28. října 2020Den vzniku samostatného československého státu Předplatné LN

Diskuse k článku

Úřad si došlápl na solárníky, na dva poslal policii

Energetický regulační úřad při kontrole solárních elektráren odhalil u většiny zdrojů závažné nedostatky. Ve dvou případech podal podnět k zahájení trestního řízení.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
A. Bocek 10.7.2013 7:39

43 mld. Kč každý rok

nás stojí tento nehorázný tunel a ti , kteří by měli konat nekonají. Nezbývá ,než se pokusit snížit platby za elektřinu jiným razantnějším způsobem.

M. Charouz 10.7.2013 11:20

Re: 43 mld. Kč každý rok

Ten, který by měli konat je teď Zemanem dosazen na ministerstvo financí. Konat nebude. Nebude přece bourat tunel, který pomáhal vybudovat.

P. Mach 9.7.2013 18:10

Trestní oznámení mělo být podáno

především na socany a komouše kteří tento bilionový tunel svým stupidním rozhodnutím způsobili. A způsobená škoda jim měla být předepsána k náhradě.

P. Pruner 9.7.2013 21:13

Re: Trestní oznámení mělo být podáno

Po pravdě řečeno, tenkrát proti ve sněmovně hlasovala pouze ODS. Ale zdá se, že někteří její politici po schválení ty možnosti také využili.

P. Pruner 9.7.2013 12:38

důležité pro každého občana

Vedení všech politických stran ve sněmovně by se měla zavázat, že zajistí včas potřebné legislativní změny. K té nejdůležitější změně, tj zastavení nových dotací od 2014 dokonce poslala paní Vitásková dopis každému poslanci. Nikdo se tedy nebude moci vymlouvat, že o tom nevěděl.

Je tristní, když ze 30kontrol vykazovalo 28subjektů vážné nedostatky.

Stále je ovšem ticho kolem dalších možných omezení miliardových zisků z provozu dříve povolených solárních elektráren. Politici to jednoznačně zavinili a nedělají skoro nic pro nápravu vzniklých škod pro lidi a firmy !


ANALÝZA: Proč Čína v boji s covidem uspěla a Západ se zmítá v chaosu

Turisté se fotí na Velké čínské zdi. V Číně probíhají oslavy Zlatého týdne. (6.... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Zatímco Západ se potýká s druhou vlnou koronaviru, východoasijské země dokázaly virus porazit. Proč tomu tak je? Nejde...

Jsme rozvedení. Ještě nevím, zda se vrátím k dívčímu jménu, říká Koukalová

Gabriela Koukalová | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Nepochopení, odsouzení. Konec vrcholové sportovní kariéry. Hledání práce. A ještě rozvod. Gabriela Koukalová (30) má za...

Dlouhodobý test Mazdy: karoserie se nám rozpadala před očima

Mazda 6 | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Historie provozu této Mazdy sice dokládá, že prevence se vyplatí, ale některé chyby výrobce se napravit nedají....