Sobota 24. října 2020svátek má Nina 9 °C oblačno Předplatné LN
Lidovky.cz > Byznys > Firmy a trhy

'Babička' Indulona mění po letech design svých tub. Modrá zůstává univerzální

Nová podoba známého krému Indulona. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Nová podoba známého krému Indulona. | foto: Saneca Pharmaceuticals.

PRAHA Tradiční krém Indulona má v Česku a na Slovensku řadu konzervativních uživatelů, kteří si budou muset zvyknout na změnu. Výrobce se po letech rozhodl změnit design a spustit novou kampaň, která zdůrazňuje všestrannost výrobku.

Induloně je už 67 let, patří mezi nejpopulárnější kosmetické výrobky v zemi a její značka je bezesporu jednou z nejcennějších v Česku. Nově dostaly tuby modernější vzhled.

Tvůrci zdůraznili barvy jednotlivých druhů, název Indulona podtrhli linkou a doplnili heslem Všestranná péče. Na něm staví i svoji reklamní kampaň, kterou zajišťovala agentura Leo Burnett.

Snaží se uživatele přesvědčit, že díky Induloně se jim v životě „zapíše jen to krásné.“ Krém je známý jako mazání na ruce, dětské zadečky, ale třeba i fotbalisté s ní ošetřují svoje kopačky.

Původní podoba známého krému Indulona.
Nová podoba známého krému Indulona.

Krém se vyrábí už od roku 1948, o deset let později vznikla univerzální modrá Indulona. V 90. letech pak začaly přibývat nové druhy. Indulonu v současné době vyrábí společnost Saneca Pharmaceuticals.

Anketa

Líbí se vám nový vzhled Indulony?

Ano. Výrobek díky němu vypadá lépe. 313
Ne. Starý design byl lepší. 65
Je mi to jedno. 67

Umírají lidé, kteří mohli žít, říká lékař a spoluautor výzvy Jiří Sagan

Jiří Sagan, vedoucí lékař JIP z Kliniky infekčního lékařství FN Ostrava | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Jedním ze tří autorů výzvy k ­lidem, aby dodržovali hygienická opatření, a zároveň žádající některé lékaře, ať je...

Svou sportovní kariéru považuji za ztrátu času, hodnotí minulost Hlaváčová

Yvetta Hlaváčová Tulip | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Držitelka světového rekordu v přeplavání kanálu La Manche pokořila řadu dalších met a získala spoustu významných...

Většina pacientů s covid-19 má mírný průběh nemoci. Ale co to znamená?

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Při pravidelné aktualizaci počtu lidí nakažených covidem-19 ze všech stran slyšíme, že většina pacientů má mírný průběh...