Diskuse k článku: Brusel chystá Marshallův plán II. Za 5 bilionů korun

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 2
  • Poslední: 30.4.2012 13:04
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
V. Kain 30.4.2012 13:04

Brusel chystá Marshallův plán.

Je to absolutní nesmysl který se mohl vylíhnout v šiškách Evropské komise.Opak je pravdou.Pod jejich vedením to půjde od deseti k pěti.Tisknou se inflační eura a tím připraví miliony lidí o jejich úspory.To je ten jejich Marshallův plán.

P. Fiala 30.4.2012 12:29

Marshallův plán?

Marschallův plán byl o obnově "válkou" (statisícemi vejenských operací) zničených majetcích ve státech Západní Evropy. Druhá válka již byla první jaderná, bylo roztřískáno mnoho a mnoho po genarace vytvářeného bohatství národních státu, a mnoho statisíců lidí bylo pozabíjeno. Měli jsme štěstí, že ta Studená nebyla již druhou jadernou (to by bylo roztřískáno všechno), i když bylo konáno tolik pokusů jaderných a vodíkových, jakoby jaderná válka byla viz zhoubná bujení - rakoviny všeho druhu. Zbrojní výroby Západu i Východu v té Studené válce stály mnoho financí, i promrhané práce milionů lidí a strojů.

Současná EU vytváří, již 6 roků, o chlup vyšší GDP jak USA.

Hovořit o Marschallově plánu II pro EU, je neznalost či mediální propagační počin k podpoře atmosféry "bourání" EU, což může prospět pouze Rusku, zbytku SSSR.