Pondělí 30. března 2020svátek má Arnošt -2 °C polojasno Předplatné LN

Diskuse k článku: Prezident je zametač. Je to rána pod pás, říkají byznysmeni o amnestii

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 115
  • Poslední: 13.1.2013 9:30
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
J. Vydra 10.1.2013 8:22

Porovnání zametání

Pro ty co motají Havlovu a Klausovu amnestii: Havel amnestoval ODSOUZENÉ lidi zločinným komunistickým režimem; amnestie byla na ZAČÁTKU jeho období, takže její následky musel dál řešit on; netýkala se tak OBROVSKÉ hospodářské kriminality; v této hosp. kriminalitě neměl PODÍL; všichni amnestovaní byli odsouzeni (parlamentem označeným) ZLOČINNÝM SYSTÉMEM který si dělal 40 let co chtěl. Takže dával odsouzeným novou šanci.

Klaus a jeho šaškové amnestovali NEODSOUZENÉ; na KONCI svého období a tím následky SCHVÁLNĚ hodil na svého nástupce; odpuští obrovskou HOSPODÁŘSKOU kriminalitu; kterou ON SÁM částečně zavinil; sytém co tu je je mnohem víc DEMOKRATICKÝ (NE bezchybný); na tomto systému jako celek má OPĚT náš Kmotr NESMAZATElNÝ velký podíl. Takže vlastně zametá svoje hříchy.

Z. Sohorova 10.1.2013 8:44

Re: Porovnání zametání

Pane Vydra Plne s Vami souhlasim...Jenze Klaus ma hrosi kuzi ten otrepe  a zacne lepit lidem  kolem puse med a delat ze sebe chudaka ze mu ublizuji Klaus je dobry priklad praveho farizeje a falesneho cloveka, ktery mysli jen sam na sebe Uz aby z hradu vypadl a nekam zalez nez na neho vyjde najevo co nakradl ...

J. Vích 12.1.2013 15:12

Re: Porovnání zametání

Ať už V.K. zaleze nebo vyleze, jsem nyní přesvědčen, že vše špatné, pro něco dobré.  On si ještě nepřipustil, že tou poslední akcí, v politice navždy skončil na chvostu a naštěstí pro všechny lidi, nebude mít už nikdy takovou příležitost, škodit.

J. Vydra 13.1.2013 9:30

Re: Porovnání zametání

No - jak vidíte na výsledcích z voleb, Velký VK nesmírně pomohl ODS získat předposlední místo v prezidenském pořadí a víc jak 2% voličů! TO je velký úspěch Velkého Kormidelníka a jeho pomatených poskoků. A buďme za to rádi!

M. Šmejkal 11.1.2013 7:31

Re: Porovnání zametání

Souhlas.

L. Chovanec 10.1.2013 7:57

Plivanec!!!!!

Vyhlašená prezidentská amnestie , toť plivanec Václava Klause do tváře všech poctivých občanů českého státu.Dobře věděl co činí . Navrhují aby beztrestnost všech těchto lumpů byla zachována jenom na politiku a všechny ostatní trestné činy byly nejpozdějí po skončení funkce souzeny jako u každého z nás. System amnestie zrušit , nechat možnost řádně zdůvodněné individuální milosti.

S. Trkola 7.1.2013 19:10

Mě to

připadá,že mu nic jiného nezbývalo než poslouchat ty kteří ho celou dobu živili !!!

A udělali z něho milionáře !! Jeho příznivci si laskavě vzpomeňte jaký měl majetek v roce 89. Byt  v paneláku,Trabanta ,chalupu na venkově . Jaký má majetek dnes !!  

S. Donát 9.1.2013 15:30

Re: Mě to

No, to je skutečně velmi podezřelé. Z platu ministra, premiéra a prezidenta neušetří jeden ani vindru, to je z ruky do huby, od výplaty k výplatě...

Z. Sohorova 10.1.2013 8:48

Re: Mě to

Vy pane Donat mate klapky na ocich a jste hluchej  Nebo?  nechcete nic videt  Je zde jasno ze Klaus je vas obdivovatel a at udela cokoliv mate proto omluvu  Od  doby kralu nebyl na hrade falesnejsi clovek jako Klaus obklopen sasky ktere si vybral aby mu kejvali jako klauni za dobre bidla

Z. Sohorova 6.1.2013 21:49

zajimave

Zajimave je to, ze pana Klause neurazel nazor na to ze uz jednou dal milost lidem korupcnikum kteri jsou jemu blizci....  A ze je znamej jako zakladatel celeho korupcniho systemu v CR....Proti korupci a zlodejne tento farizejskej deda nerekl za sveho vladnuti ani slovo vdy se vsemu vyhl a ted bude delat urazeneho kdyz je prusvitnej jako sklo

J. Novák 7.1.2013 5:52

Re: zajimave

Sohorová, Klaus tu amnestii dal evidentně kvůli svým přítelíčkům. Ovšem je třeba si připomenout, že totéž dělal i Havel, přičemž v rozsahu propuštěných krimináolníků Klaus na Havla nemá. V případě Havla mi stačí, když si vzpomenu, jak dal milost své kamarádce a chartistce Chadimové a otvírá se mi kudla v kapse. Do byla od něho čuňárna do nebe volající! A princip naprosto stejný, jako v případě Klausova čl. 2 amnestie. 

Z. Sohorova 7.1.2013 7:33

Re: zajimave

Pane Novak   Pana Havla nechte spat co to sem pletete? Zde se jedna o Klause ktery pana Havla stale jen kritizoval a to ve vsem a to co kritizoval Klaus dela take on sam , ale s tim rozdilem, ze to dela o mnohem vicekrat a kdyz prijde ke kritice ,tak je z toho bud smutnej a nebo ho to urazi Klaus je vypocitavej farizej  a podvodnik nemuze panu Havlovi cuchnout ani k zadku Pan Havel at spi sladce .....Klaus jestli je spravdlnost se bude varit v kotlu

J. Novák 8.1.2013 3:18

Re: zajimave

No, řekl bych, že jeden za osmnáct, druhý bez dvou za dvacet. Na rozsah amnestií, které udělil Havel, Klaus rozhodně nemá. O počtu obětí amnestovaných gaunerů není třeba vůbec pochybovat, tady zcela jednoznačně vyhraje Havel. Klaus je nepochybně vypočítavej farizej, v tom s vámi souhlasím. Havel ovšem nebyl o nic lepší. Snad jen v tom, že svoji ďábelskou tvář uměl daleko lépe skrývat pod beránčím rouchem. Bohužel, na ten jeho klam a přetvářku mu skočilo velké množství lidí, kteří dodnes nejsou ochotni přiznat, že vzhlížejí k osobě se značně  pokřiveným charakterem. 

R. Býmová 8.1.2013 15:52

Re: zajimave

Máte moje sympatie.Panu Havlovi přeji klidný spánek,panu Klausovi do konce života bezesné noci.

J. Vašáková 9.1.2013 11:18

Re: zajimave

Naprosto s vámi souhlasím.

L. Chovanec 10.1.2013 7:47

Re: zajimave

Zdravím paní Sohorová . Jestli je spravedlnost, tak v kotli se budou vařit oba - Klaus i Havel. Oba dva , každý jiným způsobem uškodili tomuto státu a jeho občanům tak , že až bude dostatečný odstup ode dneška , a jejich hodnocení bude objektivní , tak jejich činnost bude hodnocená jako pokrytecká, zlodějská , korupční , škodící tomuto státu.

Z. Sohorova 10.1.2013 8:54

Re: zajimave

Vim ze pan Havel udelal mnoho chyb,ale v tech robourenych casech 1989  se da spousta veci omluvit i kdyz panu Havlovi neodpustim nikdy jeho vyrok nejsme jako oni   To byla radikalni chyba co se tyce komunistu,ale Klaus je zlodej a podvodnik velkeho razu pritom ohlupuje lid a dela z nas Cechu sasky i v cizine ,proto ho maji ve svete za saska  Pan Havel byl a je uznavanym clovekem v celem svete.

J. Klimecký 6.1.2013 19:28

Pravda je na účtu

Škoda, že nemůžeme vidět na účet zloděje protokolárních per. Tím by se hodně vysvětlilo. I milosti. Nic není zadarmo a neviditelná ruka trhu si jistě řekla o svoji provizi. Ovšem pokud je účet ve Švýcarech, tak šťastným donátorem může být opět Lajosz Bacz, Radzhiv Sinha nebo Pepa z Honkongu. V reálu tedy někdo z těch, kteří budou v důsledku Kmotrovy amnestie osvobozeni. Už v 90. letech se kmotři ( s malým k) řídili podle zásady: "Proč si platit advokáta, když si mohu koupit rovnou soudce..." A když nakonec přece jen narazí na nezkorumpovaného  soudce, tak je tu ještě  Otec Tunel Veliký a ten nás osvobodí.... ale zadarmo? Tomu nevěřím. Každá milost má svoji cenu. Tím spíše ta hromadná zvaná amnestie.

J. Vydra 10.1.2013 8:20

Re: Pravda je...

Pro ty co motají Havlovu a Klausovu amnestii: Havel amnestoval ODSOUZENÉ lidi zločinným komunistickým režimem; amnestie byla na ZAČÁTKU jeho období, takže její následky musel dál řešit on; netýkala se tak OBROVSKÉ hospodářské kriminality; v této hosp. kriminalitě neměl PODÍL; všichni amnestovaní byli odsouzeni (parlamentem označeným) ZLOČINNÝM SYSTÉMEM který si dělal 40 let co chtěl. Takže dával odsouzeným novou šanci.

Klaus a jeho šaškové amnestovali NEODSOUZENÉ; na KONCI svého období a tím následky SCHVÁLNĚ hodil na svého nástupce; odpuští obrovskou HOSPODÁŘSKOU kriminalitu; kterou ON SÁM částečně zavinil; sytém co tu je je mnohem víc DEMOKRATICKÝ (NE bezchybný); na tomto systému jako celek má OPĚT náš Kmotr NESMAZATElNÝ velký podíl. Takže vlastně zametá svoje hříchy.

R. Kirsch 6.1.2013 11:58

Neobvinujte Klause!

Neobvinujte za nepovedenou amnestii Klause! On nemuze za to, co mu jeho materska KGB naordinuje!!!

J. Kodeš 6.1.2013 9:57

klaus

vejr ..hlupák a nebo nastrčená figura..

přineste na náměstí portréty klause a pošlapejte a poplivejte je,jako on udělal s lidskou důvěřivostí a snahou,mít státní orgány ve prospěch lidu.a ty,co jeho krok schalují a podepsali se pod tento antihumánní čin -velezradu na právech občanů

svazák nečas,blažek,hradní jáklové,němcová.,karolína pí..a ..

ti to odnesou ve volbiách a strana ODS může jíz za to do prčic...

Z. Sohorova 6.1.2013 10:47

Re: klaus

souhlas!!!!!!!!!!!!!!!

D. Stirský 6.1.2013 10:54

Re: klaus

To je jak když použiji software-prekladač na Googlu. A nebo jako nejaký výplod v deliriu tremens. :-)

J. Vích 12.1.2013 15:19

Re: klaus

víte ono to už začalo... podívejte se na předběžné výsledky voleb, kde maj ODS svého svého kandidáta, ten už určitě lituje, že nezahodil stranicklou legitku a  nenenchal se popetovat, čehož by byl,  jak jsem si všiml jeho zduřelých ambicí, určitě schopen. .

J. Vích 12.1.2013 15:21

Re: klaus

oprava překlepu :   p o t e t o v a t

F. Vejr 6.1.2013 6:26

Jen se vztekejte, je to zdravé!

Nevidím, že by amnestie nebyla ústavně-právně v pořádku. Takový je zákon.  Jestli amnestie dá možnost propuštěným znovu vykročit, tak je to jen dobře. A jestli po 12 letech vyšetřování případu je některý tento případ v polovině, tak si soudci jen oddychnou a ty náklady co do toho vložily nejsou ani poloviční nežli by to šílené  pokračování ještě stálo.

Amnestie učinila malý striptýz justici. Co se stalo? Jen někteří vězni odešli dříve nežli měli. Odešli by stejně.  Na finanční odškodnění amnestie neplatí, ty platí nadále. Tady jen falešná média, která zjistila že Klaus z politiky jen tak neodejde, spustila ryk k  lidičkám, neb vždy to tak bylo a po čase se to ukázalo kdo měl pravdu, ale to již o VK nikdy  nenapsali. Počítám, že to inspiruje zase nějakého bulvárního "spisovatele" , který to pozře jako Jobovu zvěst. Soudci to holt neodsoudili, ale bulvár to vždy zná lépe - bohužel je to jejich byznys. 

Z. Sohorova 6.1.2013 10:45

Re: Jen se vztekejte, je to zdravé!

Pane Vejr   Vy jste jeden z moc mala co nechce videt ty zla co Klaus nadelal a stale ho omlouvate  Ja zase myslim,ze Klaus mel pravdu jen tehdy kdy mu to sypalo do jeho kapce Jinak co se tyce ze neco udelal pro lidi nebo pro CR tak ani nahodou Klaus at uz konecene nekam zapadne a uz se lidem na ocich neukazuje Po pravu by mel byt do konce zivota pod zamkem

P. Balcar 6.1.2013 23:31

finanční odškodnění

domoci se finančního odškodnění v civilním procesu při zastaveném trestním stíhání je oběti daleko složitější, nákladnější a zdlouhavější

J. Novák 7.1.2013 5:54

Re: finanční odškodnění

Ba přímo nemožné!

Z. Sohorova 6.1.2013 1:11

S. Donát a Servat

 Dva obhajci farizeje Klause  tito dva hlupaci si uredne zmeni jmeno na VK troubove na to jsou velci az moc a hlavne  Donat  to je znamej netovej hlupak

Premium

Španělská nepoučitelnost. Proč zde koronavirus řádí jako v Itálii nebo Číně

Španělští zdravotníci přiváží jednu z madridských seniorek do hotelu, ve kterém... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Dlouhé týdny Španělé sledovali, co se děje v Číně, Íránu a Itálii. Ale nepoučili se. Laxní politici opakují stejné...

Premium

INTERAKTIVNÍ GRAF: Porovnejte, jak se koronavirus šíří v různých zemích

Porovnání čísel z celého světa v našem interaktivním grafu (ilustrační foto) | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Statistik, jak se šíří pandemie nového koronaviru, existují spousty. Někdy je ale těžké dát různá čísla do kontextu....

Premium

Milostná zápletka mladých lidí. Ústřední dvojice tuší, proč je Slunečná hitem

Eva Burešová a Marek Lambora v seriálu Slunečná (2020) | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

V lednu vstoupil na televizní obrazovky seriál Slunečná a od té chvíle si získal velké množství fanoušků. Nemalou...