Diskuse k článku: Česko ztrácí dech a lepší to nebude. Recese visí ve vzduchu

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 10
  • Poslední: 15.11.2011 14:13
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
I. Simacek 15.11.2011 14:10

všichni můžete dělat jako blbci

Stejně vám to nebude nic platné.Peníze z daní stejně rozkradou politici a kmotři.Vláda Nečase nemá ani na to,aby ochránila vaše peníze.Za měsíc se nebyla schopna přihlásit o 12 miliard,které leží v bance ve Švýcarsku.Nikdo z celého aparátu to nebyl schopen pohlídat.Je to na rezignaci celé vlády.

http://www.parlamentnilisty.cz/parlament/214072.aspx

V. Novák 15.11.2011 13:38

No kdo by to řek,

že když vezmete lidi u huby, když jim zdražíte i základní potraviny a léky, tak budou míň utrácet? A že když jim to řeknete s předstihem, tak začnou s předstihem šetřit?

Koho by mohlo napadnout, že když stát zamázne zakázky do infrastruktury, tak firmy povyhazujou stavební dělníky a pošlou je státu na krk? A koho by mohlo napadnout, že nezaměstnaní (a potenciálnš nezaměstnaní) začnou šetřit až škudlit?

To bylo přece naprosto nečekané - zejména pro Nejlepšího Ministra Financí Světa a Přilehlého Okolí!

Ještě před měsícem o tom neměl ani potuchy - a jak by mohl?

T. Valtera 15.11.2011 13:11

Nejhorší

nás teprve čeká. Každodenní masáž, která už nezávisí na přepnutí kanálu, je prostě všude. Už to prostě lidi táhne do deprese, už se to nedá poslouchat. Na jednu stranu na nás řvou ať se uskromníme a šetříme, pak zase šetřit nemáme a máme nakupovat! Do toho dnes a denně straší pomalu zánikem zeměkoule a slabší povahy, aby se oběsily dávno! Teď posílí kupní sílu zvednutím DPH, což naopak třeba v Německu snížili, aby se ekonomika nedusila a lidi začali nakupovat!! U nás jde vše naopak, takže evidentně by bylo nejlepší zrušit vše! Vše škrtněte, řekněte na rovinu vládo, že Vám jde jen o pár nahoře a zbytečně nevymýšlejte hovadiny kolem! Jediné čeho celá garnitura vládní EU dosáhne a je to vlastně už za dveřmi, je neuvěřitelným tempem zvedajíc se oblíbenost levice. Pravdou je, že s pravicí jsem také skončil, je to jen paskvil, kde jsou převlečení komunisté nejhorší podoby! Tak hlavně, že jste studenti přemluvili bábu a dědka a teď budu doufat, že budete mít školné aspoň 50 000, nic jiného si nezasloužíte! A všem podnikatelům a soukromníkům, kteří po volbách spoustě lidem nadávali do socek gratuluji taky, to zboží si po novém roce budete žrát sami!

M. Vichta 15.11.2011 11:47

Recese visí ve vzduchu

a já se jen modlím, aby zanedlouho v něm neviseli politici, kteří, připravují

Ozdravnou kůru pro státní rozpočet. Bůh s nimi a s námi též,

Přeji krásný den všem návštěvníkům, kteří sem dnes zabloudí..

v. čajka 15.11.2011 11:26

Vláda na recesi pilně pracuje.

Jediní,kteří v této zemi spolehlivě platí daně,t.j. zaměstnanci,se budou muset dramaticky uskromňovat,což znamená i nižší tržby,z nižších tržeb bude mít stát méně na daních,na což dnešní vedení jistě zareaguje jejich dalším zvýšením.A to až do úplného zadušení.Pokud ovšem nějakého komunistu nenapadne opět otevřít kacířskou myšlenku progresívního zdanění,nebo nějaký jiný "extrémista"  příjde s  iniciativou na zrušení různých výsluh,diet,příplatků,či nomenklaturních míst a důsledného vyšetřování a přísného trestání korupčního jednání.

M. Frank 15.11.2011 12:48

Re: Vláda na recesi pilně pracuje.

A co takhle progresivně zdanit sto procenty každou korunu nad průměrnou mzdu? To by nám pomohlo pane Čejka nemyslíte?

V. Novák 15.11.2011 13:39

Re: Vláda na recesi pilně pracuje.

Stoprocentní zdanění není progresivní, to byste mohl nahlédnout snad i vy...

R. Langer 15.11.2011 14:13

Re: Vláda na recesi pilně pracuje.

A co tak nad minimální mzdu, nebylo by to lepší?

M. Frank 15.11.2011 12:49

Re: Vláda na recesi pilně pracuje.

Pardon,- Čajko.

M. Rak 15.11.2011 11:26

Recese

Dobrý den,

já myslím, že si z nás, tedy českého národa, současná vládní garnitura dělá...recesi...

Škrty jsou zoufalé opatření zoufalců v zoufalé situaci vyvolané- lhaním a kradením. Stačí dobře navolit...a výsledky se dostaví...

Je jasné, že je podlomena poptávka a dále je jasné, že Kalouskovým cílem je zchudnutí drtivé většiny národa, a o to větší zbohatnutí partičky těch nejbohatších, a dělá vše pro to, aby i on sám byl v té uzoulinké vrstvičce vyvolených...