21. srpna 2012 10:34 Lidovky.cz > Byznys > Firmy a trhy

Narychlo do divadla? Nový portál nabídne vstupenky se slevou

Pražské komorní divadlo: Hodina, ve které jsme o sobě nevěděli | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Pražské komorní divadlo: Hodina, ve které jsme o sobě nevěděli | foto: Jan Dvořák

PRAHA Na český internetový trh vstoupí v září nový hráč podobný slevovým serverům. Portál s názvem Navecer.cz, jehož hlavním investorem je společnost Czech Startups, se chystá prodávat výhodné vstupenky na různé kulturní a jiné večerní akce. Ty návštěvníkům nabídne takzvaně last minute - pár hodin před jejich konáním, píší Hospodářské noviny.

Nabízet lístky a volná místa budou přitom na serveru sami zadavatelé, kteří zároveň sami nastaví výši slevy. "To je ten hlavní rozdíl od klasického slevového portálu," řekl Hospodářským novinám Zbyněk Meloun z Czech Startups.

ČTĚTE TAKÉ:

Portál bude informovat i o kulturním dění v regionech

Novému portálu, který má sloužit zároveň i jako rozcestník informující o různém večerním vyžití v zákazníkově regionu, se už podařilo nasmlouvat zhruba přes stovku zadavatelů. "Spolupráci jsme dohodli mimo jiné s Vinohradským divadlem či Divadlem v Celetné v Praze," řekl Meloun.

Lidovky.cz, ČTK

NÁZORY: V kolika letech jste si vzali hypotéku?
NÁZORY: V kolika letech jste si vzali hypotéku?

Anonym, nechci aby věděli, děkuji 8) Uvažuji o hypotéce, byt nebo dům. Musím samozřejmě ještě šetřit aby mi ji vůbec dali. Ale radši platit 8tisíc hypotéku než podnájem. Chci se zeptat v kolika letech jste si ji vzali, na co a zda nelitujete. Je mi 26, bezdětná.