19. srpna 2011 12:05 Lidovky.cz > Byznys > Firmy a trhy

Jágr ve službách Sazky zaplaví Česko

Jaromír Jágr se Zlatou hokejkou | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Jaromír Jágr se Zlatou hokejkou | foto: ČTK

PRAHA Problémy zmítaný někdejší loterijní gigant Sazka minulý týden podepsal poměrně rozsáhlou smlouvu o reklamě s Jaromírem Jágrem. Sazka se také pravděpodobně v budoucnu stane i generálním partnerem HC Kladno, který vlastní právě Jágr.

Jaromír Jágr bude klíčovou postavou podzimní reklamní kampaně společnosti. "Hlas vítěze Stanley cupu, mistra světa a olympijského vítěze mohou od pondělka slyšet lidé po celé ČR v rozhlasových spotech," píše se v tiskové zprávě Sazky. Jágrova tvář se v září objeví také na televizních obrazovkách a reklamních plochách v metru a na zastávkách MHD.

Vše o kauze Sazka

Jaromír Jágr by měl Sazce pomoci v konkurenčním boji s ostatními loterijními společnostmi a zároveň společnosti Sazka získat zpět její dominantní postavení. "Sazka je hra, Sazka je sport a Sazka je tradice. Je tohle všechno, ví to a umí to," bude deklamovat Jágr ve spotech.

ČTĚTE VÍCE:

Vznikající spolupráce mezi Jágrem a Sazkou se výrazně odrazí i ve fungování kladenského hokeje. Sazka se totiž stane jeho hlavním partnerem. Prezident nepříliš úspěšného klubu Jágr tak může být spokojen. "Věřím, že je tato dohoda historická a nezůstane pouze u jedné sezóny," komentoval Jágr dohodu. 

Lidovky.cz

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!