Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Tachovsky 9.9.2019 9:26

S tou spotrebou vody jsou vegani uplne mimo. Kravy ji nijak nelikviduji, ale zase vycuraji. Spotreba vody na vyrobu kilogramu masa je cca 800g a ta voda v mase je uplne ta sama voda, co se pije.

J. Jurax 8.9.2019 21:56

:-)))

J. Jurax 8.9.2019 21:54

Asi tak ...

J. Jurax 8.9.2019 21:53

Možná.

Ale nezačínal bych s tim dřív, než to bude nezbytné. Ono to ještě zdaleka nezbytné není, jen se blbne s krávami prdícími metan. A možná to ani nezbytné nebude.

J. Jurax 8.9.2019 21:48

No dobře, tak nejezte hovězí a vybijte krávy, prdí metan a moc pijou. Zachráníte tak planetu a svatá Gréta vám požehná. Nakonec baštit můžete vepřové, stejně mi chutná víc.

Jenom nevim, jak by se to udělalo s mlékem. A z hovězí kůže se dělá leccos ...

J. Qmiksik 8.9.2019 18:37

Nesnáší maso a vse s tim spojene, ale nazyvaji sve produkty masem, ubozaci.

P. Novák 8.9.2019 11:11

Tak samozřejmě čím dál víc lidí s velkými nároky na materiální existenci na planetě, tím více budeme muset řešit nějakou optimalizace našich tradičních návyků. To je snad logické. Nechápu proč jsou lidi na masu tak hystericky závislí.Přitom by stačilo jen výrazně omezit jeho konzumaci. Mimochodem, budeme taky muset začít říkat kapustovým karbanátkům kapustové placky?

D. Mateju 8.9.2019 9:14

Včera bifteky, dneska roštěnky - tady je svět jestě v pořádku ;-)

J. Kolumberský 8.9.2019 8:35

Jako nejoptimálnější obrana proti ekologistické ideologii se mi jeví deurbanizace celé planety a naopak důsledná rustifikace.

Proměna planety v pro nás, lidi, nehostinnou pustinu plnou neužitečných biologických entit a močálů a naproti tomu totálně přeplněná velkoměstská gheta pod diktaturou šílených pologramotných fanatiků, kde jejich obyvatelé jsou nuceni konzumovat umělé hmoty, aby se zasytili a hlavně "neubližovali životnímu prostředí". Takové jsou vlhké sny totalitních šílenců, proti kterým i Islámský stát, Talibán, komunisté a národní socialisté se jeví jako poměrně vlídné a uživatelsky příjemné prostředí.

Mesiášský syndrom a touha po absolutní moci jsou hnacím motorem nové totality. Náboženští fanatici nabízí spásu duše, komunisté ráj na zemi. Ekologisté mají v programu nenávist vůči sobě damým, psychopati, naprogramovaní médii a internetem místo výchovy vlastními rodiči.


Premium

Pokrok po švédsku: mizející pisoáry a genderově neutrální sport

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Severská země přichází s revolučními nápady, kterým aplaudují pokrokoví liberálové z celého světa. Mizí pánské pisoáry,...

Premium

Zpěvák Iron Maiden Bruce Dickinson přijede s nehudební show. Získejte vstupenky zdarma

Bruce Dickinson | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Zpěvák Iron Maiden Bruce Dickinson se předvede v poněkud netradiční roli. V rámci večera mluveného slova představí svou...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Psychoterapeut Jan Vojtko | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...