1. února 2018 22:17 Lidovky.cz > Byznys > Firmy a trhy

Jančurovu taxislužbu Tick Tack kupuje skupina Taxi Praha. Bude mít téměř 1000 vozidel

Majitel společnosti Student Agency Radim Jančura v době, kdy představil v Praze nové vozy taxislužby Tick Tack. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Majitel společnosti Student Agency Radim Jančura v době, kdy představil v Praze nové vozy taxislužby Tick Tack. | foto:  František Vlček, MAFRA

PRAHA Skupina Taxi Praha kupuje taxislužbu Tick Tack včetně značky Green-Prague, kterou v hlavním městě provozovala společnost Student Agency brněnského podnikatele Radima Jančury. Taxi Praha to ve čtvrtek večer oznámila ČTK, cenu transakce neuvedla.

„Největší poskytovatel osobní přepravy v Praze Taxi Praha rozšiřuje své portfolio akvizicí Tick Tack a Green-Prague,“ uvedla společnost. V hlavním městě bude mít nyní k dispozici pět flotil čítající dohromady téměř 1000 vozidel taxi. K dosavadním značkám Nejlevnější taxi, Taxi Praha a Comfort class 14007 nyní přibyly i taxislužby Tick Tack a Green-Prague. Taxi Praha je smluvním přepravním partnerem Letiště Václava Havla, její vozy mají přístup před letištní terminály.

Student Agency spustila v Praze vlastní taxislužbu Tick Tack v listopadu 2013. K flotile luxusních bílých vozů Audi A6 před dvěma lety přidala stovku nových vozidel Škoda Octavia na stlačený zemní plyn (CNG), které pod značkou Green-Prague měly konkurovat nízkou cenou.

ČTK

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!