21. září 2009 9:25 Lidovky.cz > Byznys > Firmy a trhy

Je přece správné poslat Zubovou včas do kopru

Olga Zubová v poslanecké sněmovně | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Olga Zubová v poslanecké sněmovně | foto:  Tomáš Krist, Lidové noviny

PRAHA Olga Zubová mizí z reklamních ploch a kariéra nevyzpytatelné političky je u konce. Její dnes už bývalý mecenáš Jaromír Soukup se asi opravdu naštval a smázl Zubovou jako obtížný hmyz.

Místo její tváře teď na billboardech visí reklama na Soukupovu agenturu Médea. Připomínkou zrušených voleb je už jen slogan. "Je přece správné mít nejlepší mediální agenturu," tvrdí Soukup s odkazem na kampaň Paroubkových sociálních demokratů.

Lidé se často ptají, proč Jaromír Soukup investoval tolik peněz a energie do tak bezvýznamné a neperspektivní političky, jakou byla Olga Zubová.

Odpověď je, zdá se, čistě obchodní. Vzkázal do světa, že když se mu zachce, může dnes na volební plakáty ČSSD protlačit třeba Křemílka s Vochomůrkou. A to je důležitá informace pro všechny, kdo by chtěli s vládou ČSSD v budoucnu dělat byznys. Na tom jedna odrovnaná Zubová nic nemění.

Najdete na Lidovky.cz