Diskuse k článku: Kolik bude brát ředitel ČD? Až 15 milionů za rok

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 7
  • Poslední: 20.8.2012 21:40
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
J. Kottas 20.8.2012 21:40

15 melounů občan nevydělá za celý život

a tak to je v tomto havlostánu se vším. Komedianti řídili revoluci, komedianti jsou v senátu a parlamentu a my všichni pitomci tomu představení tleskáme.

-. Zip 20.8.2012 21:19

A co takhle

ho snížit řekněme na 1 milón ročně (na TOP managera takto velké firmy to fakt je dost málo) a pak dát tučné odměny za zisk a nebo alespoň (ať jsme realisti) za snížení velmi výrazné ztráty ČD? Když bude šikovný, přijde si tak na hodně zajímavé peníze, ale budeme z toho dost mít i my, daňový poplatníci a státní kasa.

V. Vlach 20.8.2012 19:27

A pak ať někdo odsuzuje ty,

kteří volají po "turecké spravedlnosti". Oni prostě pokoj nedají! Celý národ a stát reje(a bude)hubou v zemi a vyvolení si budou navzájem udělovat takové částky???!!! Jestliže tento trend neskončí a policie a soudy nezačnou hromadně tyhle ksindly zavírat a brát jim majetek, tak jsem na straně bezuzdné anarchie a skládám se na odstřelovače!!! Bez pardonu.

R. Pecho 20.8.2012 10:23

ČD versus SNCF

Kdo vyzkoušel obě možnosti osobní dopravy po kolejích, jistě bude štědré platy českým manažerům prodělečných, státem, (tedy námi dotovaných), Českých drah ze srdce přát.

J. Farmačka 20.8.2012 8:50

Nějaký Kulhánek rozhoduje o platech v trvale zadlužených

státních podnicích? Stačí si najmout za státní peníze externího ,,odborníka", který udělá návrh a je to. A co na to Nečas s Kalouskem? Mají bobříka mlčení. Jak by ne. I jim se přece pohnou platy nahoru, tak proč to kritizovat. Co se hodí do krámu a vlastní kapsy, to se nekritizuje. Jde jen o další plivnutí vládnoucích grázlů do obličeje slušných občanů. Tak jak to dělají celé porevoluční období. Tento následování hodný mustr se rozjede jako mor. Jistě už má Kalousek připravené další zvýšení DPH na 30%. Jak jinak by se tato nenažraná verbež uživila?

F. Doušek 20.8.2012 8:55

Re: Nějaký Kulhánek rozhoduje o platech v trvale zadlužených

Má to však i svá pozitiva. Zvýší se průměrný republikový plat a my se možná posuneme v žebříčku zemí z chvostu na kterém dosud jsme možná až za Řecko.

F. Doušek 20.8.2012 8:27

"za kolik" tu částku Kulhánkova poradenská firma

vypotila? To bude asi tajné.