17. listopadu 2013 7:00 Lidovky.cz > Byznys > Firmy a trhy

Při špatném počasí si na Božím Daru letos zalyžujete levněji

Sjezdovky | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Sjezdovky | foto: Lidovky.cz

BOŽÍ DAR Skiareál Boží Dar - Neklid letos bude poskytovat slevy podle počasí. Chce tím lépe a pružněji reagovat na konkrétní podmínky v areálu a nabídnout tak návštěvníkům odpovídající cenu jízdného. V pokladnách navíc letos bude možné platit i platebními kartami, informoval Filip Majkus z areálu Neklid. Novinky nabídne i sousední areál Klínovec.

"Na sjezdovkách areálu Neklid leží souvislá vrstva lehounké sněhové pokrývky a finišují přípravy před spuštěním. Obsluhy vleků prošly školením bezpečnosti a nácvikem evakuace, přepravní zařízení a zasněžovací systém jsou připraveny ke spuštění. Čekáme pouze na počasí," popsal aktuální situaci v areálu Majkus. Proti loňsku bylo také na Neklidu zrenovováno a rozšířeno zázemí Babyparku.

ČTĚTE TAKÉ:

Na Klínovci bude letos možné využít novou pravidelnou linku skibusu mezi vrcholy Klínovce a Fichtelbergu. Skibus bude bude zajišťovat přímé spojení mezi oběma areály, a to zdarma.

"Bylo vylepšeno propojení na sjezdovky Turistická a Slalomák z výstupu lanové dráhy Suzuki a v dolní části se zlepšilo napojení na sjezdovku Přemostěná, což usnadní lyžařům přístup k nástupu na lanovou dráhu Suzuki," informují provozovatelé areálu Klínovec.

Další novinkou je skipas na 1,5 dne, který bude platit na všech více než 27 kilometrech sjezdovek InterSkiregionu Fichtelberg - Klínovec. Nově areál nabídne také rodinné skipasy od 11:00 a od 13:00.

Lidovky.cz, ČTK

Najdete na Lidovky.cz