7. února 2013 14:04 Lidovky.cz > Byznys > Firmy a trhy

Mafra nabízí zdarma aplikaci pro milovníky slev

Aplikace Akční ceny. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Aplikace Akční ceny. |

PRAHA Společnost Mafra vytvořila aplikaci Akční ceny pro mobilní telefony se systémem Android. Aplikace má za úkol usnadnit svým uživatelům orientaci v nepřeberném množství obchodů, jejich letáků a nabízeného zboží. Službu ocení zejména ti, kteří často nakupují ve slevových akcích, ale i ostatní, kteří si chtějí usnadnit nezbytné nákupy.

Aplikace je stejně rozsáhlá jako síť maloobchodních prodejen, kterou zpřehledňuje. Může se stát dobrým pomocníkem pro ekonomické nakupování domácností.

V části letáky nabízí veškeré aktuální prospekty, u kterých je zobrazena doba platnosti a také vzdálenost nejbližšího obchodu daného řetězce. Lze je prohlížet jednoduše jako jakýkoliv jiný PDF soubor. Funkce archiv nabízí možnost uložení užitečných reklamních prospektů.

Ikona zboží ukrývá jednotlivé produkty v akci, které je možné řadit podle procentuální nebo finanční slevy. Nabízí i možnost vyhledávání, stačí zadat název požadovaného zboží a aplikace vám napoví, kde jej můžete zakoupit, případně kde probíhá na daný produkt slevová akce.

Dále nabízí přehled prodejen různých řetězců a jejich zobrazení na mapě. Aplikace přiřadí i další potřebné informace jako je otevírací doba a telefonní kontakt.

Lidovky.cz

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Najdete na Lidovky.cz