28. srpna 2014 15:36 Lidovky.cz > Byznys > Firmy a trhy

Maláčová se zbavila České miss. Chce se věnovat luxusnímu zboží

Českou Miss 2011 se stala 19. března Jitka Nováčková z Českých Budějovic. Vpravo je ředitelka soutěže Michaela Maláčová | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Českou Miss 2011 se stala 19. března Jitka Nováčková z Českých Budějovic. Vpravo je ředitelka soutěže Michaela Maláčová | foto: ČTK

PRAHA Podnikatelka Michaela Maláčová se zbavila České Miss. Novým majitelem bude od konce října firma Czech Event Production.

Michaela Maláčová prodala Českou Miss. Novým majitelem se koncem srpna stane společnost Czech Event Production.

Podnikatelka - která sama celostátní soutěž krásy v minulosti vyhrála - Novým majitelem České miss se koncem srpna stane společnost Czech Event Production. Koupí ji od firmy Luxury Brand Management (LBM), která patří Maláčové. Cena zatím není známa.

ČTĚTE TAKÉ:

Czech Event Production získá stoprocentní podíl ve společnosti M Marketing, která Českou Miss deset let pořádala a je dceřinou firmou LBM.

"Rozhodnutí o prodeji České Miss souvisí se záměrem LBM věnovat se především rozvoji obchodu s luxusním zbožím," vysvětluje ředitelka společnosti Martina Matoušková.

Maláčová, která je mimo jiné zakladatelkou České Miss, se chce nyní věnovat rodinným investicím a rozvoji neziskových projektů v Česku.

Nový ročník s novým majitelem

Další ročník soutěže, jež tradičně vrcholí finálovým večerem v březnu, bude už v plné kompetenci Czech Event Production. Společnost je součástí podnikatelské skupiny sdružené okolo Agentury Orange, která již v minulosti s Českou Miss spolupracovala při pořádání regionálních castingů.

Spolupracuje rovněž na hudebním festivalu Colours of Ostrava nebo na golfových akcích v rámci české série PGA European Tour.

"Přebíráme silnou značku s exkluzivním postavením na českém trhu. Na profesionálně odváděnou práci nejen navážeme, ale množstvím inovací a změn věřím její pozici ještě upevníme," uvádí majitelka Czech Event Production Marcela Krplová.

Lidovky.cz, ČTK

Najdete na Lidovky.cz