2. listopadu 2011 15:59 Lidovky.cz > Byznys > Firmy a trhy

Masérky nabízely erotiku, poskytly však jen 'klasiku'

Erotická masáž - ilustrační foto | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Erotická masáž - ilustrační foto | foto: Shutterstock

PERM Pracovníci ruského antimonopolního úřadu pokutovali permský masážní salon za to, že zákazníkům neposkytoval erotické služby. Podle zprávy permského rozhlasu kontrolory rozzlobilo, že salon propagoval erotické služby na slevovém webu, ale ve skutečnosti prováděl jen "obyčejnou masáž".

Na jednom z populárních ruských slevových portálů permský podnik nabízel slevu až 62 procent na "masáže erotických partií". Jistý zákazník podle rozhlasu službu využil, ale s erotikou vyšel naprázdno.

ČTĚTE TAKÉ:

Následovala stížnost antimonopolnímu úřadu na klamavou reklamu a vyšetřování. "Úřad provedl šetření s využitím článku dvě, paragrafu tři, odstavce pět federálního zákona o reklamě," uvádí se v oficiálním protokolu.

Kontroloři přitom rozhodli, že slevový server podle zákona za chybnou reklamu nemůže. Pokutu, o jejíž výši úřad ještě nerozhodl, musí uhradit zadavatel reklamy. Zda kritizovaný salon svou chybu napravil a propagované služby už poskytuje, permský rozhlas neuvádí.

Lidovky.cz, ČTK

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!