3. června 2011 12:07 Lidovky.cz > Byznys > Firmy a trhy

Nejluxusnější české auto: Superb Laurin & Klement

Škoda Superb Combi s paktem Laurin & Klement | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Škoda Superb Combi s paktem Laurin & Klement | foto: Škoda Auto

BRNO Škoda na brněnském Autosalonu vedle designové studie Vision D a všech modelových řad v provedení pro příští rok představila ve světové premiéře vlajkovou loď Superb v luxusním provedení Laurin & Klement.

Designový paket je určený jak pro pětidveřový liftback se stupňovitou zádí, tak i pro variantu Combi. Svůj výsadní charakter prezentuje chromovanou mřížkou chladiče na přídi a plaketou Laurin & Klement na zádi vozu.

Vůz je mimo jiné vybavený osmnáctipalcovými koly Sirius z lehké slitiny nebo sedačkami s ventilací. Vůz bude dodávaný s benzinovými motory 2,0 TSI a 3,6 FSI nebo naftovým 2,0 TDI.

Škoda Superb Combi s paktem Laurin & Klement

Superb Laurin & Klement firma začne prodávat do konce
letošního roku. Cenu zatím tají. Superb Combi s designovým paketem Laurin & Klement při nastupování přivítá cestující prahovými lištami z ušlechtilé oceli. Škoda Superb Combi  v luxusním provedení Laurin & Klement.

Interiér Executive, který bude nabízen výhradně v rámci tohoto paketu, je spolu s dalšími doplňky sladěn s novým odstínem metalické barvy karoserie hnědá Magnetic.

Charakteristický detail představuje logo Laurin & Klement vyražené do čalounění opěradel. Dle výběru zákazníka může být interiér doplněn o dekorativní lišty v provedení Piano nebo imitace dřeva.

Škoda Superb Combi s paktem Laurin & Klement

Z benzinových agregátů bude k dispozici přeplňovaný čtyřválec 2,0 TSI/147 kW se šestistupňovou automatickou převodovkou DSG a šestiválec 3,6 FSI V6/191 kW, který je rovněž vybaven šestistupňovou automatickou převodovkou DSG a pohonem všech čtyř kol.Škoda Superb Combi s paktem Laurin & Klement

Příznivci dieselových motorů si přijdou na své díky čtyřválcovému agregátu 2,0 TDI CR DPF/125 kW, jenž je k dispozici v kombinaci s manuální šestistupňovou převodovkou nebo automatickou převodovkou DSG.

Lidovky.cz

NÁZORY: V kolika letech jste si vzali hypotéku?
NÁZORY: V kolika letech jste si vzali hypotéku?

Anonym, nechci aby věděli, děkuji 8) Uvažuji o hypotéce, byt nebo dům. Musím samozřejmě ještě šetřit aby mi ji vůbec dali. Ale radši platit 8tisíc hypotéku než podnájem. Chci se zeptat v kolika letech jste si ji vzali, na co a zda nelitujete. Je mi 26, bezdětná.