Úterý 26. května 2020svátek má Filip 7 °C dešťové přeháňky Předplatné LN
Lidovky.cz > Byznys > Firmy a trhy

Nevěrník Tiger Woods se objevil v reklamě na kastraci

Tiger Woods vyhrál 15. října 2009 turnaj v Melbourne. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Tiger Woods vyhrál 15. října 2009 turnaj v Melbourne. | foto: APČTK

NEW YORK  Příliš mnoho sexu může škodit, hlásá obří billboard se zjevnou narážkou na milostné avantýry nejlepšího světového golfisty.

Týden poté, co se veřejně omluvil za své mnohonásobné nevěry, se nejlepší světový golfista Tiger Woods ocitl na provokativních reklamních billboardech organizace Lidé pro etické zacházení se zvířaty (PETA).

Ta troufale využila aféry kolem golfového profesionála, který se léčí ze závislosti na sexu, k propagaci kastrace domácích mazlíčků.
"Příliš mnoho sexu může škodit," hlásá obří nápis vedle portrétu Woodse. A menším písmem pak pokračuje: "...i pro malé tygry. Ušetřete své psy a kočky mrzutostí. Vždy kastrovat!"

Cílem nejnovější kampaně této kontroverzní organizace na ochranu zvířat je dosáhnout kastrace všech zvířat žijících v domácnostech, aby se tak dále nerozrůstala armáda potulných psů a koček.

Světová jednička Woods porušil před týdnem své tříměsíční mlčení a omluvil se na tiskové konferenci za své mnohočetné nevěry manželce, fanouškům, spolupracovníkům a obchodním partnerům.

Vítěz 14 turnajů kategorie major nehraje od prosince poté, co se jeho nevěry provalily. Čtyřiatřicetiletý Woods oznámil, že až do odvolání se nebude účastnit golfových turnajů, aby se pokusil zachránit manželství.

Se Švédkou Elin má dvě děti. Po týdenní přestávce Woods tento týden obnovil terapii, která ho má vyléčit ze závislosti na sexu.

Premium

Mám už celé krize dost, hyperbola strachu je šílená, říká šéfkuchař Pohlreich

Radovan Vítek. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Když vidíte sedět Zdeňka Pohlreicha v úplně prázdné restauraci Next Door v centru Prahy, kde jste si dřív bez rezervace...

Premium

Fotbalový bohém Fenin: Jsem jájínek, ale ne troska

Radovan Vítek. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Slýchává, jak promarnil svůj talent, on naopak namítá, že toho prožil tolik, co za třicet životů. Bohém Martin Fenin se...

Premium

Bojíte se do MHD? Poradíme, jak vybrat auto za jeden plat

Radovan Vítek. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Pandemie koronaviru zvýšila zájem o nejlevnější auta, která představují bezpečnou alternativu k jízdě v MHD. Porovnali...

Víte, jak neplýtvat potravinami a uchovat je co nejdéle čerstvé a plné vitamínů?
Víte, jak neplýtvat potravinami a uchovat je co nejdéle čerstvé a plné vitamínů?

Téměř v každé domácnosti se někdy zbytečně vyhazují potraviny, nejčastěji ovoce a zelenina. Přitom moderní vychytávky nám pomohou s lepším uchováváním a prodloužením trvanlivosti. Jaké to jsou?