Diskuse k článku: O finanční pomoc nás Řecko nežádá, řekl Putin po schůzce s Tsiprasem

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 5
  • Poslední: 9.4.2015 8:50
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
P. Boko 9.4.2015 8:50

Celý problém vidím v tom, že ekonomicky dobrý projekt EU se výrazně zkomplikoval politicky motivovaným projektem Eurozony, aniž bylo domyšleno, že  zachování suverenity pod jednou měnou, navíc při rozdílných ekonomických úrovních zemí , je nemožné.  Řecko se pouze stalo jen obětí politického zadání Eurozónu co nejrychleji rozšířit.

J. Krejča 9.4.2015 7:53

Ano,Řecko je ze všech gubernií eurokolchozu zadluženo nejvíce - 160% HDP. Je zajímavé,že nikomu nevadí Itálie a Portugalsko ty jsou na 130%,nebo Irsko se 125%. Zadlužení přes 100% má také Belgie a Francie. Ani za války nebyla Evropa tak zadlužena jak dnes. Inu,to socialistické prožerme dnes to co vyděláme zítra jsem posunuli zase o kousek dále - prožíráme dnes to co vyděláme pozítří. Celková míra zdanění je v eurokolchoze více než 70%. Když si uvědomíme,že takový bolševik jakým byl Lenin zdaňoval v době NEP-u nejvíce vydělávající podnikatele necelými 40%,pak v Evropě máme komunismus o jakém se Marxovi s Englsem ani nesnilo.

J. Babicka 8.4.2015 21:13

Rusko zaplatí řecké dluhy a bude mít spolehlivého spojence. Ovšem jesliže řeky zklame, jako to udělala EU, tak je naštve.

V. Prokeš 8.4.2015 22:20

Paní Babická, čím asi EU zklamala Řecko? Asi tím, že chce splácet dluhy, které svým levičáckým rozdáváním a plněním slibů socialistické řecké vlády nasekaly?

       Asi budete dost chabou znalkyní evropské politiky, když tvrdíte, že Řecko je nějaký důvěryhodný spojenec. Zvláště nyní, když tam vládnou ortodoxní komunisté v čele s rudým Tsiprasem.

       Jejich setkání leze brát pouze jako nějaké "námluvy" levicově spřízněných duší, bývalého přesvědčeného komunisty a kágebáka Putina s novodobým Leninem, marxistou Tsiprasem.

      Rusko bude co nevidět potřebovat obrovské půjčky samo, takže pokud bude Řecko chtít půjčit od nějakých spřízněných komunistů, tak musí dál do Asie. Čína už má plán, jak získat za půjčky zástavou řecké přístavy a ostrovy na mnoho let a na Tsiprase už líčí návnady.

P. Šebesta 8.4.2015 18:36

No jo

Ruský sliby a komunistický plány... Všichni víme, jak to dopadá. Holý zadek a k tomu další sliby a další plány.