Diskuse k článku: Eurozóna se krize nezbaví. Banky jsou slabé

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 3
  • Poslední: 27.3.2012 21:28
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
J. Kanioková 27.3.2012 21:28

Ať jdou do háje, EU syčáci !

Nejen že euroval toho moc neřeší, ale letos má zahájit činnost ESM, což bude daleko větší "euroval". A státy tam budou muset přispívat, kdykoliv si EU usmyslí, a do 7 dnů po žádosti !

Merkelová: Fondy EFSF a ESM mohou několik let fungovat současně - http://www.financninoviny.cz/zpravy/merkelova-fondy-efsf-a-esm-mohou-nekolik-let-fungovat-soucasne/773869

P. Fiala 27.3.2012 19:03

EU a Eurozona a mediální propaganda

Jedině ignorant a logicky nemyslící člověk či úmyslně mystifikující politik či finančník pracující ve svůj prospěch může vypouštět takové věty o stavu EU a Eurozony.

Euroobčané 27 států v EU již šestý rok vytváří vyšší GDP jako dříve, po desetiletí za vzor dávaná nejvykonnější ekonomika USA s její jednotnou měnou USD v 50 státech různých ekonomických výkonností.

Eurozona má ještě lepší ekonomické výsledky, nežli je výkon EU, neboť Euro jim, coby druhá světová rezervní měna (za kterou lze pořizovat ropu a plyn v OPEC i v Rusku) přináší v mezinárodních obchodech výhody.

O ekonomických výkonech států světa stanovujících si vize a cíle a jejich plnění viz (asi bude všechny šokovat výkon GDP ve státě Rusko - OECD na něj zapomělo?): http://econ2.wordpress.com/2012/01/12/gdp-cr/

V. Kain 27.3.2012 15:44

Krize eurozony

Krize se ani zbavit nemůže,pokud budeme mít bruselské centrální plánovače.Rozpustit to hnízdo záškodníků a ekonomika by se začala zotavovat.Vymýšlejí samé nesmysly  a nutí ostatní aby se ty jejich hovadiny zaváděli v praxi.