29. ledna 2013 13:47 Lidovky.cz > Byznys > Firmy a trhy

Po Maláčové se na prodej luxusní módy vrhla i manželka šéfa ČEZ

Šéf skupiny ČEZ Daniel Beneš a jeho manželka Ilona Benešová Armentano. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Šéf skupiny ČEZ Daniel Beneš a jeho manželka Ilona Benešová Armentano. | foto: facebook.com, Filip Nachtmann,  Lidové noviny

PRAHA Ilona Benešová Armentano, manželka šéfa energetické skupiny ČEZ Daniela Beneše, koupila od Dity Holan dva pražské obchody s dětskou luxusní módou Babyluxury. Zároveň se stala novou jednatelkou společnosti.

"Plánuji do tří let získat dominantní postavení na českém trhu s dětským luxusním oblečením," uvedla Benešová pro deník E15. Na jaře by chtěla zprovoznit internetový obchod.

Ilona Benešová Armentano

Ilona Benešová Armentano (zdroj: Facebook.com)

Benešová působí v oblasti luxusní módy dlouhodobě. Do loňského jara pracovala v pražské prodejně Dolce & Gabbana v Pařížské ulici. Své působení se tam rozhodla ukončit právě proto, že se chtěla věnovat vlastnímu podnikání v této oblasti.

Butiky, které se nacházejí v pražské Maiselově ulici a ve Slovanském domě, nabízejí oděvy pro děti od kojenců po teenagery od prestižních značek babyDior, Dolce and Gabbana, Fendi, John Galliano, Moncler, Moschino, Chloé, Hugo Boss a GUCCI.

ČTĚTE TAKÉ:

Také manželka Zdeňka Bakaly Michaela Maláčová nedávno avizovala velký obchod ve světě módy. Její obchodní skupina Luxury Brand Management v prosinci koupila většinový podíl v prodejci luxusního zboží Prospekta Moda. Ta provozuje řadu luxusních obchodů mimo jiné v pražské Pařížské ulici.

Lidovky.cz, ČTK