Diskuse k článku: Podnikatelé hrozí: Pokud Zlínsku povládnou komunisté, odejdeme

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 86
  • Poslední: 14.11.2012 13:28
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
D. Anonymous 14.11.2012 13:28

Tak jo

kecy kecy,,,,,,,

M. Dubanová 8.11.2012 19:09

proto aby se komunisté vrátili, dě.á TAHLE VLÁDA CO MŮŽE

tahle "pitomá" vláda dělá co může, a snad je to i

zaplacené, přece není možné, aby to co dělají, dělali nevědomky?? To je

čirý ÚMYSL!!! Měli by je všechny zavřít, je to vláda zločinců - všechna

ta "svinstva" co dělají - těmi otevírají dveře KOMUNISTŮM a ještě se u

toho USMÍVAJÍ!!

M. Dubanová 8.11.2012 17:44

tady nejsou strany, ale

nebo lépe strany se nechovají jako strany, ale jako sekty!!!

M. Dubanová 8.11.2012 17:37

je to strašný, strašný, po 23 letech oředáváme vládu komunis

p 23 letech předáváme vládu komunistům, všichni půjdete před soud, pro likvidaci demokracie!!

V. Vávra 8.11.2012 13:27

nic moc

Pokud odejde metanol- mafie nic moc se nestane. Volby rozhodují, ne samozvanci.

M. Dubanová 8.11.2012 17:35

Re: nic moc

xo to melete, jací "samozvanci", a jaký "metanol odejde"! - Metanol, to je práce státních kontrolních institucí, které nedělají co mají, to jest KONTROLOVAT - a tady proto umírají lidé a Vy píšete, - :" že odejde metanol", a kam se domníváte že metanoů půjde, a sám od sebe?? -  tady "TA PŘIBLBLÁ VLÁDA" dělá všechno proto, aby tady opět usedli do vládních žildlí komunisté..

V Ústí n/Labem UŽ bude sedět komunistický hejtman, a to je práce slavnýho EKONOMA kalouse s nečasem a dalšími šašky, kteří se starají jen o své BLAHO a nějaký STÁT je jim u zadele!!a tady to vypadá čím dále tím hůře!!! 17.11.2012 ve 13. hod.na Václaváku

Z. Sohorova 7.11.2012 21:54

J. Novák

J. Novák   Bolsevicky pako na urovni  bejvaleho pandrhole  Hraje si tady na cestinare a chyb ma  v kazde vete  jako maku''  Take nezapre komunisticky  strevo tim ze kazdemu zde tyka komunistickej hnus....

P. Havlicek 8.11.2012 10:30

Re: J. Novák

Klid, soudruzi příslušníci měli ve zvyku se takhle prasecky chovat. Byli nedotknutelní a arogance z nich jen čišela. Mockrát jsem měl takovýho před sebou... Nevychovanci...

P. Hájek 7.11.2012 17:32

boží nápad

Jestli se jim povede dát dohromady nějakou významnou část podnikatelů a uskutečnit to, tak klobouk dolů.

J. Novák 7.11.2012 16:56

Tak by mě zajímalo,

zda ti, co podepsali v článku zmíněnou výzvu, s těmi podnikateli, kteří hrozí, že odejdou, půjdou také. Zvlášť u těch důchodců a nezaměstnaných to bude docela zajímavé sledovat.

Z. Sohorova 7.11.2012 21:58

Re: Tak by mě zajímalo,

 Schovte se nekde  dedku a neprosazujte ty svoje bolsevike ideale Doba kdy jste byl v radach lidovejch milic se vam uz nevrati a verte ze vas komunisti nevezmou nikde ani za   satnare  vy netovej troubo

J. Novák 8.11.2012 5:15

Re: Tak by mě zajímalo,

No, dědkem mě rozhodně nemůžeš urazit, neboť mám vnučku, takže dědek skutečně jsem. Ovšem v ostatním jsi jen hloupá husa, protože jinak bys věděla, že jako policista jsem nikdy v Lidových milicích být nemohl. A že mě komunisti nikam nevezmou? Nevadí, mám poměrně slušnou rentu a příjem z pronajímaných nemovitostí, takže se bez práce jako takové celkem dobře obejdu. Ale to ty, podlahová kosmetička z nějakého brněnského zdravotnického zařízení, stejně nejsi schopna v tom svém slepičím mozečku pochopit.

Jo, abych nezapomněl! Už sis našla nějaký vzdělávací kurz češtiny? Je to s tebou čím dál tím horší. A myslím, že to u tebe nebude LMD, ale spíš TMD. 

P. Havlicek 8.11.2012 10:28

Re: Tak by mě zajímalo,

Aha, tak už je mi to jasný. Socialistickej soudruh příslušník SNB... :-)

J. Novák 9.11.2012 5:59

Re: Tak by mě zajímalo,

Jo,jo, hošane! Deset let socialistickej, osmnáct let kapitalistickej. Máš s tím nějaký problém?

M. Halasek 7.11.2012 16:39

Schvaluji to

za komunistů bylo jedno znejpopulářnějších pořekadel : "Všude dobře, tak co tady?".

Všude , však nemohou výsledky našich krajských voleb pochopit. Je to, jako by v SRN roku 1966 vyhrála volby neo-nazistická partaj.

F. Skupík 7.11.2012 13:08

V Americe vyhrál volby

Obama.Budou podnikatelé z Ameriky taky  utíkat,protože podle nich vyhrál komunista???

Mohli by utéci k nám.U nás neplatí skoro žádné daně.A vládne tady pravice a vláda rozpočtově zodpovědnosti.Ta se nám zachvíli proškrtá do Řecka.

Z. Sohorova 7.11.2012 11:35

Na me reaguji jen pripotruble komunisticke nuly

 Hlavne bolsevici jako kottas  J Novak si  moje prispevky dovedou precist i   se spatnym pravopisem a to je ucel hlupaci   A ty Emanku  ty budes kejvat kazde bolsevicke nule  Bolsevici   komuniste jste lejno nasi zeme.......

F. Skupík 7.11.2012 13:10

Re: Na me reaguji jen pripotruble komunisticke nuly

Modrá hlupaňa zase perlí.Ta se s těch komunistů zachvíli po*ere.Co bude říkat až vyhrajou příští volby???

J. Novák 7.11.2012 16:25

Re: Na me reaguji jen pripotruble komunisticke nuly

Tak nevím, Sohorová, kde věta začíná a kde končí. Ale to je u tebe normální. Hele, kde jsi navštěvovala zvláštní školu? Sohorová, když si tohle přečte nějaký modrásek, tak aby se styděl, že jsi jejich přívržencem. Zdejší jazykový expert Komárek už několikrát psal, že neznalost pravopisu je výsadou levičáků. Tak nevím. Zřejmě se na tobě podepsali tím, že tě v té zvláštní škole přeučovali z levé ruky na pravou. A to se na tobě takhle neblaze podepsalo. Hele, když údajně pracuješ v tom zdravotnictví, není tam u vás nějaký psychiatr? Že by ti tu hlavu vyšetřil, víš? Tohle přeci není normální, proboha!

P. Havlicek 7.11.2012 16:52

Re: Na me reaguji jen pripotruble komunisticke nuly

... fakt šašek...

J. Novák 7.11.2012 17:09

Re: Na me reaguji jen pripotruble komunisticke nuly

V případě Sohorové máš naprostou pravdu. Šašek je ovšem slabé slovo.

E. Došlík 7.11.2012 18:07

Re: Na me reaguji jen pripotruble komunisticke nuly

Zdeničko,

chtěl bych se s tebou osobně setkat a poznat, to myslím upřímně . . .

P. Havlicek 7.11.2012 11:33

Podnikatel

Už od dob Špidly se v čechách pracuje intenzivně na tom, aby se slovo "podnikatel" stalo sprostým slovem a v jistém smyslu slova i stigmatem na čele, synonymem pro asociála. Já vím, celkem se to daří, vždyť češi moc rádi závidí, dobře závidí a hodně závidí. K dokonalosti dovedl tohle třídní rozdělení a třídní boj Paroubek. Fakt úžasný, co tu dokážete předvádět za soudružský žvásty. Fakt super. Se Sohorovou se můžu přít, jestli Klaus řekl, že nerozpozná v peněžence špinavé peníze od čistých a nebo jestli neexistují špinavé peníze. Bude cítit podvědomě, že a) je správně, ale v tak zásadní věci jako jsou komunisti, je realista a musím se jí zastat milánkové. Hezký den...

J. Cedivoda 7.11.2012 12:38

Vážený pane,

pokud jste solidní podnikatel, který vyrábí parkové lavičky, zastávky a podobné potřebné věci a dodává je za přiměřené ceny, bez protekce, kvalitně a včas pro veřejnost, za veřejné prostředky, žádný rozumný člověk Vám nezávidí a nevidí ve Vás asociála. Vaše strašení bolševiky, kteří Vám závidí výdělek při poctvém podnikání je mimo mísu. Nemusíte se stěhovat do žádného jiného kraje. Jenom se prosím těmi panickými výkřiky nezastávejte podnikavců a jejich "přátel" ve veřejných funkcích, celní správě, živnostenském úřadu a policii Vašeho kraje, kteří dopustili třeba tu metanolovou pohromu v lihovarnictví, daňové úniky a poškodili tak dobré jméno podnikatelů Vašeho kraje.  

M. Písecký 7.11.2012 13:17

Ano, žádný rozumný nezávistivý člověk

nevidí podnikatele jako zločince a asociála, zrovna tak žádný rozumný a nezávistivý člověk nevolí komunisty.

Pak je tu ale významná menšina, cca 20-25 % lidí, kteří moc rozum nepobrali, zato jsou rudí závistí. Ti volí komunisty nebo si nalhávají, že jsou demokratickou levicí a volí jisté formy sociálních demokratů - takových, kteří hodlají vázat stranické knížky do kůže podnikatelů a spojí se klidně s Marťany. Pokud ČSSD vede někdo, kdo trvale nebubnuje k třídnímu boji, jako Špidla nebo svého času Horák, tito lidé nejdou k volbám a socani nepřelezou 10 %.

B. Borský 7.11.2012 14:35

Re: Ano, žádný rozumný nezávistivý člověk

Mádlovče, prima blábol. Gratuluji!!!

P. Havlicek 7.11.2012 14:35

Re: Vážený pane,

Jsem podnikatel, neprodávám lavičky, zastávky a ani nic podobného. Necítím se ani oprávněný hodnotit, co je přiměřená cena a ostatní kriteria. Podnikám v úplně jiném oboru, platíme daně jako vzteklý a pomalu mi začíná docházet trpělivost, když poslouchám žvásty o tom, že zaměstnanec odvede do systému zdravotního a sociálního pojištění o sto procent víc než OSVČ. Je to úplně naopak, ale nikdo tuhle skupinu nehájí. Ona sama na to nemá čas. Ti lidé se musí hodně ohánět, aby dokázali zaplatit všechno., co od nich stát požaduje. Bez ohledu na to, zda mají příjmy a nebo ne. A jejich zajištění? Směšný. Nemají téměř žádné...

J. Novák 7.11.2012 16:33

Re: Vážený pane,

No, jak vidím, tak na ty se jako OSVČ oháníš tak usilovně, že trávíš dobu, v níž bys mohl podnikat, na netu, a to hloupými plky o utlačovaných OSVČ. Divné, opravdu divné. Určitě dřeš jako Nagyová. Pro tvoji informaci. To je ta dáma od Nečase, co dře jako kůň.

P. Havlicek 7.11.2012 16:50

Re: Vážený pane,

... šašek, nic jinýho... :-) Snad možná ještě soudruh šašek...

J. Novák 7.11.2012 17:11

Re: Vážený pane,

Pěkný argument, jen co je pravda. Takový vše vysvětlující, že? Už se nedivím, že podnikatelé mají v tomto státě tak špatnou pověst.