2. srpna 2011 14:45 Lidovky.cz > Byznys > Firmy a trhy

Pošta začne dobíjet T-Mobile místo Sazky

Mobilní telefon - ilustrační foto | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Mobilní telefon - ilustrační foto | foto: Shutterstock

PRAHA Dobíjení kreditu do mobilních telefonů začal po Vodafonu na přepážkách České pošty nabízet i další tuzemský operátor T-Mobile. Firma to sdělila v tiskové zprávě. Telefónica se tuto službu chystá zprovoznit tento měsíc.

Na 3300 pobočkách pošty mohou ode dneška zákazníci T-Mobilu dobít částku v rozsahu od 200 korun do 9999 Kč. "Stále ještě nejsou zcela vyčerpány všechny možnosti, jak našim zákazníkům maximálně zpřístupnit dobíjení.

Pobočky České pošty jsou zajímavou variantou i pro zákazníky z menších obcí, kde třeba není k dispozici hypermarket nebo pobočka banky," uvedl ředitel prodeje pro domácnosti Jan Roule.

ČTĚTE TAKÉ:

Dobíjení na poštách je dalším způsobem, kterým T-Mobile i Vodafone nahradili výpadek možnosti dobíjet kredit přes terminály loterijní společnosti Sazka. Spolupráci se Sazkou operátoři ukončili na začátku roku, když jim zadlužená Sazka přestala platit. Dosud ji obnovila pouze Telefónica.

Kredit u T-Mobile lze vedle klasických dobíjecích kupónů dobít také prostřednictvím internetového bankovnictví nebo u vybraných bankomatů, u čerpacích stanic nebo v obchodních řetězcích či v síti sázkové kanceláře Tipsport.

Lidovky.cz, ČTK

NÁZORY: Jaké léky pro děti vzít na dovolenou?
NÁZORY: Jaké léky pro děti vzít na dovolenou?

Jaké léky s sebou berete na dovolenou pro děti?