18. srpna 2016 20:43 Lidovky.cz > Byznys > Firmy a trhy

PPF vydala novou výroční zprávu. Černobílé fotografie zachycují Kellnera ve smokingu

Aktuální fotografie Petra Kellnera. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Aktuální fotografie Petra Kellnera. | foto:  Petr Topič, MAFRA

PRAHA Tak jako každý rok, i letos vydala investiční skupina PPF výroční zprávu, v níž hodnotí výsledky hospodaření za uplynulý rok. Tentokrát se v ní objevují černobílé fotografie jednotlivých představitelů ve společenském oděvu. Nechybí ani aktuální fotografie vlastníka PPF Petra Kellnera.

Petr Kellner je známý tím, že se příliš často nenechává fotit. Výroční zpráva investiční společnosti je ale ojedinělou příležitostí, kdy ukáže svou tvář.

Letošní fotografie představují nejbohatšího Čecha a jeho společníky v oblecích a šatech. Fotografie jsou laděny do černobíla a některé z nich jsou dokonce starší více než 20 let.

Akcionář společnosti PPF Ladislav Bartoníček.
Úvodní slovo Petra Kellnera doplňuje jeho aktuální fotografie.

PPF je jedna z největších investičních skupin ve střední a východní Evropě. Investuje do řady odvětví od bankovnictví a finančnícch služeb, přes telekomunikace, biotechnologie, pojišťovnictví, nemovitosti, maloobchodní služby až po zemědělství. PPF působí v Evropě, Rusku, Asii a USA a vlastní aktiva přesahující 21 miliard eur (568 miliard korun).

Lidovky.cz

Advantage Consulting, s.r.o.
ZÁMEČNÍK - ABSOLVENT

Advantage Consulting, s.r.o.
Ústecký kraj
nabízený plat: 25 000 - 30 000 Kč