Středa 25. listopadu 2020svátek má Kateřina 2 °C mlha Předplatné LN
Lidovky.cz > Byznys > Firmy a trhy

Prezidentské slevy: víno zdarma i totální výprodej Václava Klause

Leták láká na 21% slevu za volební lístek Miloše Zemana. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Leták láká na 21% slevu za volební lístek Miloše Zemana. | foto: facebook.com

PRAHA Druhého kola prezidentské volby se rozhodli využít i někteří obchodníci. Za hlasovací lístky nabízejí slevy nebo skleničku vína zdarma. Cestovní kancelář Corrupt Tour v pátek také nabídla ve slevě výlet „Pražská nej, totální výprodej Václava Klause“.

„Jste z kandidátů na prášky? Volte tablety,“ vyzývá prodejce elektroniky Alza.cz k nákupu zlevněného zboží. Za hlasovací lístek se jménem Miloše Zemana dostanete také 21% slevu v prodejně autodílů a mobilních telefonů Autosport Kraupner v Roudnici nad Labem.

Někteří prodejci jdou ještě dál. „Věnujeme sklenku vína každému, kdo nám odevzdá hlasovací lístek se jménem Miloš Zeman,“ nabízí například malostranský vinný bar Vínograf.

Slevy při prezidentské volbě ohlásil i prodejce elektroniky Alza.cz

Slevy při prezidentské volbě ohlásil i prodejce elektroniky Alza.cz

Na sto párů červených ponožek zdarma se mohou těšit také zákazníci pražského pánského butiku Le Premier. Má to však jednu podmínku, novým prezidentem musí být zvolen Karel Schwarzenberg.

Aby ani pivaři nepřišli zkrátka, nabízí jedna z restaurací speciální volební akci - pivo zdarma. Abyste však na něj měli nárok, musíte přinést volební lístek Miloše Zemana.

Reklamní poutač pro prezidentskou volbu

Reklamní poutač pro prezidentskou volbu

Zda podobné nabídky připravili také příznivci favorita voleb – Miloše Zemana – se serveru Lidovky.cz nepodařilo zjistit. S mimořádnou slevou ale přišela originální cestovní kancelář Corrupt Tour k příležitosti konce funkčního období prezidenta Václava Klause.

Celou on-line reportáž najdete zde.

„Éra Václava Klause na Hradě končí, a tak přichází doba bilancování. Navštivte s první korupční cestovkou korupční pamětihodnosti a seznamte se s kauzami, které proslavily nejeden pražský objekt,“ láká Corrupt Tour na největším českém slevovém portálu Slevomat.cz.

Prohlídku pro dva „Pražská nej, totální výprodej Václava Klause“ jste tam v pátek mohli najít s 50% slevou za 399 korun.

První přímá volba prezidenta

Volební účast je srovnatelná s prvním kolem, místy je dokonce i vyšší.

Volební účast je srovnatelná s prvním kolem, místy je dokonce i vyšší.

Zájem o finále prezidentských voleb je podle odhadu volebních komisařů zatím srovnatelný s prvním kolem. Místy, například ve velkých městech, je i mnohem vyšší. V sobotu je možné volit od osmi hodin do 14:00.

 VÍCE VOLEBNÍCH ČLÁNKŮ NAJDETE ZDE

Neschopní ať zkrachují a pražská smetánka čte knihy, vzkazuje prezident

Prezident Miloš Zeman při rozhovoru pro MF DNES (Lány, 8. října 2020) | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Česká republika se potýká s rekordními nárůsty potvrzených případů koronaviru, vláda zavádí mimořádná opatření a...

Umírají lidé, kteří mohli žít, říká lékař a spoluautor výzvy Jiří Sagan

Jiří Sagan, vedoucí lékař JIP z Kliniky infekčního lékařství FN Ostrava | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Jedním ze tří autorů výzvy k ­lidem, aby dodržovali hygienická opatření, a zároveň žádající některé lékaře, ať je...

Svou sportovní kariéru považuji za ztrátu času, hodnotí minulost Hlaváčová

Yvetta Hlaváčová Tulip | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Držitelka světového rekordu v přeplavání kanálu La Manche pokořila řadu dalších met a získala spoustu významných...