22. března 2014 19:34 Lidovky.cz > Byznys > Firmy a trhy

Ředitelka TV Barrandov Hrdá je poradkyní ministra vnitra

Marcela Hrdá. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Marcela Hrdá. | foto: ČTK/Česká pošta

PRAHA Nová generální ředitelka TV Barrandov Marcela Hrdá je přibližně od poloviny února součástí týmu poradců ministra vnitra Milana Chovance. Hrdá řekla, že v této činnosti hodlá pokračovat i po svém jmenování do čela komerční televizní stanice.

Upozornil server Aktuálně.cz. Hrdá byla generální ředitelkou České pošty a právě díky těmto zkušenostem může být prospěšná ministerstvu vnitra. Šéfovi resortu Chovancovi poskytuje poradenství v oblasti eGovernmentu a poštovních služeb, řekl serveru mluvčí ministerstva Pavel Novák.

PSALI JSME:

Konkrétní výši odměny za poradenství nechtěla Hrdá prozradit, ale označila ji za symbolickou. Podle pracovníků ministerstva vnitra se měsíční odměny zhruba dvaceti spolupracovníků a poradců pohybují mezi deseti a padesáti tisíci korunami.

Hrdá v minulosti působila v telekomunikačních společnostech a vrcholovém vedení ČSA, poté odešla na Letiště Praha, kde v pozici vrchní ředitelky řídila neletecký provoz a transformaci.

Později stála také v čele České pošty jako její generální ředitelka. Od léta 2012 je výkonnou ředitelkou skupiny firem Médea Group a Empresa Media Group a současně místopředsedkyní představenstva společnosti Barrandov Televizní Studio.

Lidovky.cz, ČTK

Partner nechce být u porodu, mám ho přemlouvat?
Partner nechce být u porodu, mám ho přemlouvat?

Ahoj, prosím poraďte mi, jak se s tím srovnat.