Pátek 24. ledna 2020svátek má Milena -4 °C oblačno Předplatné LN

Diskuse k článku: Sazka nemá na výhry. Z losování mám hrozný pocit, říká moderátor

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 34
  • Poslední: 17.3.2011 7:31
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
R. Hledík 16.3.2011 16:03

Samozřejmě

že ze vsazených peněz žije spousta lidí - bez zásluh - nad poměry - a není zde síly, která by udělala ordnung. Stát.zastupitelství, policie, parlament, vláda== se tváří, že tady nejsou a veřejná loupež dnes a denně může pokračovat.

Češi se chovali lidsky pouze v dobách totalit. Jak to jho zmizí--- mizí i charaktery.

R. Buršík 16.3.2011 15:59

když ředitrl polečnosti ručí vlastním majetkem

něco se najde is roinou, tučné msíční platy a je to!!!!

J. Denemark 16.3.2011 17:40

Buršík, nechcete už konečně vybalit, proč vám není rozumět?

Vy jste dysortografik? Nebo jste jen často chyběl ve škole? Ptám se bezelstně, nechci se vás dotknout...

R. Buršík 16.3.2011 17:50

Re: Buršík, nechcete už konečně vybalit, proč vám není rozumět?

to si vy nekonstruktivní anonymní tvůrce, celkem přesně tuším kdo na druhé straně je vás sost, milióny a prosím k tématu, to není o vaši posranosti a mých chybách!

J. Denemark 16.3.2011 19:55

Buršík, proč se rozčilujete?

...já bych občas rád zareagoval na ta vaše moudra, přeci jenom se zde potkáváme už nějaký ten pátek, ale nezlobte se, na ta befelemepeseveze, co opouští vaši klávesnici, se těžko reaguje. Co jste měl třeba na mysli hláškou "přesně tuším kdo na druhé straně je vás sost, milióny"...??

R. Buršík 16.3.2011 20:05

Re: Buršík, proč se rozčilujete?

znovu zopakuji, nemám zájem si psát s každým trotlem, víte, že jste známý už se, slyšel poznáky k vašemu pseudonimu, umíte něco či jen afráte???? není to nějakých přestřelkách, toto je diskusní fórum. Nebavíte mne a poměrně louho, už na vás nereaguji. zbytečně vyhozený čas!!!! K Hušákovi něco dej!!!!!!

J. Denemark 17.3.2011 7:31

:))) Vy mne bavíte...

J. Denemark 16.3.2011 15:13

Je to nad slunce jasné...

Hušák, Ulčák, Dospiva (Penta) vymysleli geniální plán...Pod záminkou záchrany Sazky tuto přivést ke krachu či alespoň opuštění loterijního trhu (a jak se jim to daří.)) a tak připravit půdu nové loterijní hře společnosti Fortuna (majitel Penta), která má být letos spuštěna, neboli 2 + 2 = 4......:)))

J. Balcar 16.3.2011 15:14

Ještě by to chtělo to nějak hodit na ODS.

J. Denemark 16.3.2011 17:43

To si hažte sám, jestli máte tu potřebu...

K. Vlach 16.3.2011 12:58

VLACHKAR@seznam.cz

SÁZÍM SPORTKU OD ROKU 1966 PRAVIDELNĚ STEJNÁ ČÍSLA,NEVYHRÁL JSEM ANI TŘETÍ.TED MÁM ŠANCI...ALE SOUDIT SE S HLOUPÝM VEDENÍM.JENOMŽE TO DŘÍV ZEMŘU NEŽ PŘI NAŠICH SOUDECH BYCH SE DOČKAL VÝSLEDKU.

J. Franke 16.3.2011 14:14

Re: VLACHKAR@seznam.cz

Vy opravdu pravidelně sázíte? A to nevíte, že např. ruleta je mnohem spravedlivější? Vždyť pravděpodobnost, že vytáhnou vašich šest čísel je jen 1:13983816

A to, že na výhry se rozděluje jen polovina vsazeného je ta největší lumpárna. Z vašich peněz se tak krásně napakoval jistý Hušák, ovšem s požehnáním majitelů, tedy sportovních svazů. Tady vidíte, co je to s odpuštěním za trotly, že si Hušáka tak nechali přerůst přes hlavu. Vzpomínáte si, jak v televizi sebevědomě tvrdil, že Sazka je zdravá firma, které nic nehrozí? Jen ať se Sazka hezky položí, třeba to v ČSTV pročistí vzduch.

V. Kolman 17.3.2011 7:22

Re: VLACHKAR@seznam.cz

Pane Franke, k sázení jsou potřeba vždy nejméně dva lidé.

         Ten, kdo DOBROVOLNĚ! dává peníze do tohoto pochybného sazkového "mlýna" je dle mého mínění tím hloupějším. Bez těchto užitečných ehm prosťáčků by si Hušák ani neškrt.

L. Papazian, Ing. 16.3.2011 10:47

Sázet v Sazce by se mělo okamžitě přestat!

Pokud nejsou vypláceny výhry, tak nemůže přece legálně podnikat na našem trhu. Jak je vůbec možné, že přesto se zde nabízí? Vždyť je to organizovaný podvod na sázejících! Když nevyhraješ O.K., když náhodou vyhraješ, tak nic nedostaneš... Ale klidně sázej dál! Kde to jsme, že je toto legální a vůbec možné? To je stejné, jako kdybych si v obchodě koupil rohlíky a pak mi je po zaplacení odmítli vydat. Všem sázejícím říkám, sázejte jinde, pokud tuto vášeň máte! Jsou zde jiné možnosti, SAZKA už není pro sázející!

J. Balcar 16.3.2011 9:02

Milý pane Vlachu !

Ostříhejte se, čtyřprocentní brejličky vyměňte za ty "na pokladnu" a nikdo Vás nepozná. A propos: Překvapuje mě, že akcionáři nezachrání svou dojnou kravku Sazku prostým navýšením jmění. Svazy mají jistě mnoho členů a když kažý přinese do společné kasy pár tisícovek, je po problémech. Přesně tak to bývalo, když se stavěly sokolovny z peněz nadšenců...

T. Pansky 16.3.2011 7:46

K smichu ... jde o podvod v primem prenosu ...

... Sazkova kancelar, ktera neni schopna splatit sve zavazky, musi jit do upadku.  Jenze tady se nejakym zpusobem budou jakoby vyplacet vyhry, ale jen castecne ???  Cloveku by mohlo byt lito sportovnich svazu, kterym vyschne sponzorsky pramen.  Jenze proc se tedy akcionari nestarali o svuj majetek???  Management si vyplacel multimilionove odmeny za dobre hospodareni a najednou to bouchlo.  Sportovni svazy tady svym spatnym dohlizenim na svuj majetek proste o majetek prijdou.  A jak vime, pan Kalousek ze statni kasy nic neda. 

J. Stejskal 16.3.2011 8:07

Re: K smichu ... jde o podvod v primem prenosu ...

Sazka samozřejmě je schopna vyplatit výhry. Hraje se to na to, že je to kvůli insolvenčnímu správci, když se nepovedlo uvázat Sazku firmě Gladiolus. Je to vydírání a metoda spálené země, kterou používá pan Hušák. Pozastavení loterijní licence je právě ten krok k znedůvěryhodnění Sazky. Což je u jakékoli loterijní společnosti skoro smrt. Je neuvěřitelné, že to ČSTV ho zase podrželo. Copak na ně asi všechno ví?

Ten moderátor je šašek. Tak ať to nedělá. Stejně se na to nikdo nedívá.

V. Kolman 16.3.2011 7:45

SAZKA A JÍ PODOBNÉ ORGANIZACE.....

....jsou jedny z mála institucí, kde se daň z lidské blbosti platí přímo v korunách!

Překonány jsou snad jenom organizací, která "prodává" pozemky na Měsíci, nebo na Marsu :-)) :-)) :-)) :-)) :-)) :-)) :-)) :-)) :-)) :-)) :-)) :-))

E. Došlík 16.3.2011 7:13

Sazka . . .

ale má, je třeba konečně začít zabavovat nakradený majetek, což není těžké v dnešní době spočítat příjem od tzv.smirkové revoluce, a co je navíc zabavit i s majetky rodinných příslušníků. Jenom, že tady je zádrhel, dnešní vládnoucí mafie v čele s Nečasem a Kalouskem to nikdy neudělá, protože žít za 10000 Kč by nezvládli. Podpořím vznikající IV. odboj pokud vznikne, a myslím, že k tomu už není daleko . . .

J. Franke 16.3.2011 7:42

Re: Sazka . . .

Máte v tom goulage, co má Nečas s Kalouskem společného se Sazkou? Ta bohužel většinově patří dnes už soukromému ČSTV. To je vlastník firmy, nikoliv stát.

J. Stejskal 16.3.2011 7:46

Re: Sazka . . .

ČSTVE není soukromé. Je to příspěvková organizace s vlastním majetkem.

J. Franke 16.3.2011 8:01

Re: Sazka . . .

Mýlíte se, ČSTV je občanské sdružení, žádná příspěvková organizace, podívejte se na jejich web. Krom toho jsou i takto registrováni.

J. Stejskal 16.3.2011 9:20

Re: Sazka . . .

Pardon, samozřejmě máte pravdu, je to OS. Ale to je v tomto případě stejné.

E. Došlík 16.3.2011 7:49

Re: Sazka . . .

Pane Franke! Přečtěte si můj příspěvek ještě jednou, a pak si vařte svůj goulage . . . , ten máte v tom zbytku vaší šedé kůry mozkové přeplněno, a na normální rozum nezbylo místo!

J. Franke 16.3.2011 8:07

Re: Sazka . . .

Milý pane, četl jsem váš příspěvek dvakrát. A kupodivu se mi ve zbytku mé šedé kůry rozsvítilo! Vy tedy chcete Sazku sanovat z nakradeného majetku jinými subjekty. Jen nechápu, odkud víte, že i Nečas s Kalouskem mají nakradeno. Krom toho není žádný důvod Sazce pomáhat, když její průšvihy neuhlídali ani její majitelé. Jen ať si sežerou, co si navařili.

E. Došlík 16.3.2011 9:05

Re: Sazka . . .

Pane, já jsem neřekl to co mi se snažíte vnutit, že Nečas a Kalousek má nakradeno, ač o tom nepochybuji, co tak Hušákův a ostatních majetek, udělejte si v tom vašem goulage opravdu pořádek a neplácejta nesmysly . . .

F. Salajka 16.3.2011 9:13

Re: Sazka . . .

Já taky neříkám,že Nečas,či Kalousek něco nakradli (i když u Kalouska?),ale jak je možné,že nezasáhne policie,státní zastupitelství,finanční úřad.Jak je možné,že vybírají peníze a vědí,že nemají na výhru?Copak to premiérovi,Kalouskovi,Johnovi,Pospíšilovi nevadí?

N. Marek 16.3.2011 10:07

Re: Sazka . . .

Sázející zase vědí, že jim Sazka možná nebude moci výhru vyplatit. Kdyby přestali peníze vybírat, tak jsou v háji mnohem více.

Mimochodem, výhra v hazardní hře není vymahatelná.

K. Vlach 16.3.2011 13:02

Re: Sazka . . .

PODÁNÍM SPORTKY VZNIKÁ PRÁVNÍ SMLOUVA MEZI MNOU A SAZKOU.PROTO JE VYMAHATELNÁ.

J. Franke 16.3.2011 10:20

Re: Sazka . . .

Hušákův a ostatních (kdo to je?) majetek? Pokud víte, že je nakraden, podejte trestní oznámení, pokud to nevíte, řešte něco jiného.

Premium

Do dvou let se ukáže neudržitelnost elektroaut, říká bývalý šéf Škoda Auto

Vratislav Kulhánek v lednu 2020 | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Vadili jsme hlavně značce Volkswagen, když jsme postavili Octavii proti Golfu, říká v rozhovoru pro LN Vratislav...

Premium

Elitní trenér o zákulisí MMA, drogách, penězích i zženštilé společnosti

André Reinders | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Pod jeho vedením vyrostl český šampion Martínek, o něhož projevila zájem slavná organizace UFC. Pro boj v kleci...

Premium

Proč vyhraje vodík. Vynálezce Tůma má o budoucnosti automobilů jasno

Popularizátor vědy, novinář a pedagog Jan Tůma vynalezl v 60. letech výukový... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Už před dvaceti lety se projel vodíkovým autem, kterým chtějí Japonci na letošní olympiádě v Tokiu propagovat...