Čtvrtek 23. ledna 2020svátek má Zdeněk -2 °C polojasno Předplatné LN

Diskuse k článku: Sazka prý požádala o ochranu před věřiteli, mluvčí to však popírá

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 5
  • Poslední: 30.1.2011 7:02
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
V. Grycz 30.1.2011 7:02

Jsem zvědav kolik vypadne kostlivců

 To se státní kasa zase prohne. Budou muset zase oholit invalidy. 

K. Pořická 29.1.2011 18:37

Nějaká tragedie,když zmizí jedna sázková kancelář?

nebojte,malomyslní,zůstane jich dost,aby bláhové sázkaře opucovali dočista do čista a zisky si tentokráte odvezou do bezpečí na Kypr.... Obyčejný konkurenční boj. A ČSTV? Ti jsou v naprostém klídku. Nebude Sazka,bude nějaká forma sporovní daně.Bafuňáři na suchu nezůstanou.Pečují přeci o naše sportem prodchnuté dětičky.A komu se to nebude líbit,bude nekulturní nelida,na který skončí na pranýři médií..

K. Pořická 29.1.2011 18:49

Re: Něj... tedy poku se stát včas neprobudí...

..a neodebere Sazce včas sázkovou licenci. ... O tyhle peníze přeci jde. Ostatní je jen mlžení aby se za vznešené cíle schoval pravý účel nepřátelského převzetí společnosti. nemovitosti naštěstí nikdo neodveze,jen je bude vlastnit Petr místo Pavla..

S. Jan 29.1.2011 13:50

Nemožnééé !!!

Nechápu jak múže Sazka žádat o odložení insolvenčního řízení když dluží tolik miliard-obyčejný člověk když dluží státu nebo nějaké instituci pár tisíc tak má na krku exekutora a je na ulici a nik se s nim nebaví-maji zabavit majetek Hušakovi a dalším co to vedli a potom dat Sazku do konkurzu-stejně je to banda zlodějská-zákon by měl platit jak pro-kmána tak pro pána -pořád vykládají jak sme si všichni ve státě rovný -jenomže oni su ještě -ROVNĚJŠÍ-měli by se schválit nové zákony kde by sme měli respekt před zakonem všichni i ti nahoře co se pořád ohánějí -IMUNITOU !!!

V. Prokeš 29.1.2011 15:30

Re: Nemožnééé !!!

Pane Jane, všechno je možné. SAZKA se stále zaštiťuje, že ona financuje  český sport. Nyní vyšlo najevo, že již více než rok a půl neplatí sportovním svazům SAZKA ani korunu, a že vše leží na statáním rozpočtu. Zajímavé je rovněž to, že největší akcionář Sazky, ČSTV ani ostatní sportovní svazy nevědí po mnoho let jaké měsíční příjmy pan generální ředitel Sazky Hušák a další členové menežmentu Sazky a kam směřují ostatní toky financí, když Sazka ročně vydělá 1, 4 miliardy korun. Pokud tomu tak je nezbývá než si myslet, že takový pan Kořán, předseda ČSTV a někteří další předsedové sportu, kteří Hušáka brání, jsou na výplatní listině Sazky. Hušák, i když zpochybňuje výši zadlužení Sazky, má opravdu vyhraněné názory na plácení dluhu. Doslova prohlásil, že pokud dlužník, rozuměj on Hušak, zjistí, že by ho splácení dluhů mohlo nějak poškodit nebo ohrozit, tak je jeho právem dluh nesplácet. Opravdu myšlenka hodná zaknihování. Rovněž tomu není tak dlouho co ČT přinesla o majetku a způsobu života pana Hušáka dokument, že vlastní luxusní sídlo u moře, kam létá najatým tryskovým letadlem. Ani tato zpráva však akcionáři Sazky nijak nepohnula, že ředitel neskutečně zadlužené firmy si žije tak, jako by Sazka nikomu nic nedlužila. Takže pana jane, v ČR je zkrátka možné všechno.

Premium

Vážné nemoci nepadají z nebe. Ničí nás stres, shodují se psycholog i psychiatr

Psychiatr Martin Anders (vlevo) a psycholog Radek Ptáček | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Lidské tělo má něco jako vnitřní baterku. Když dlouho jedete na rezervy, vypne se imunitní systém a­ organismus to...

Premium

Elitní trenér o zákulisí MMA, drogách, penězích i zženštilé společnosti

André Reinders | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Pod jeho vedením vyrostl český šampion Martínek, o něhož projevila zájem slavná organizace UFC. Pro boj v kleci...

Premium

Proč vyhraje vodík. Vynálezce Tůma má o budoucnosti automobilů jasno

Popularizátor vědy, novinář a pedagog Jan Tůma vynalezl v 60. letech výukový... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Už před dvaceti lety se projel vodíkovým autem, kterým chtějí Japonci na letošní olympiádě v Tokiu propagovat...